Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Nektek bejönne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönne egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Egy őrült, és bármire képes lenne értetek, megalázkodna nektek, és felnézne rátok mintha ti lennétek neki a vezére lennétek, és úgy hívna titeket h Úram, Mester.

Ráadásul jó csaj, alacsony, és szép vékony, van segge és melle is. Bevállalós. Öltözködésre ilyen keményebb lenne, bőr naci, láncok, szegecsek, harisnyák, bakancs, nyakörv, és lilás haja van és lennének cica fülei is.


Mielőtt bombáznátok a levelekkel, Nem én vagyok ez a csaj.



#anime #lány #csaj #kitaláció #cicafül #5 percet kérek apci
2016. dec. 6. 15:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Big NOPE!!!


Ez már sok lenne nekem, főleg az, ahogy megszólítana...

Hát nem felette akarok állni hanem mellette...

2016. dec. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Persze hogy tetszene. Egy ideig. Aztán egy idő után megunnám.
2016. dec. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem abszolút bejönne ha tudna a normális nevemen szólítani inkább
2016. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

Nem. Lehet fújolni, nyugodtan lepontozhat a sok kiéhezett perverz, de nekem ez nem jön be.

Aki a barátnőm, az ne a vezérének tekintsen, hanem a barátjának. Nem az ura akarok lenni, hanem a társa.

Egy kvázi alá-fölérendelt viszonyra nem tudnék szerelemként tekinteni.

A külső meg másodlagos, bár ez az erőltetett keménycsaj-stílus alapból nem jön be.

2016. dec. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
rendes neveteken is tudna hívni, ezeket csk úgy kiemeltem
2016. dec. 6. 15:17
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha inkább a kicsimet vagy egyéb ilyeneket használná, akkor esetleg. Poénosabb helyzetekben a mestert is tudnám értékelni, de ne mindig úgy szólítson. Bár a lila haj és ez a rocker öltözék nem a kedvencem.
2016. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
ilyet akarok! hol találom?
2016. dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Neeem :DD
2016. dec. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

Nekem igen, főleg ha mellé még spontán és csak úgy minden előzmény nélkül jutnak eszebe dolgok hogy mit kene csinalni :D a haja is király.

17f

2016. dec. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Yeeey ez most vagy 1 anime karakter vagy több animekarakter egybezsufolva *-*
2016. dec. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!