Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúfol egy gyerek az osztálybó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúfol egy gyerek az osztályból, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha szólok a szüleimnek akkor ő szól a szüleinek OK, de utána bemegyek másnap a suliba azt mondja:

-Te paraszt, hazamentél sírni az anyádnak hogy Jaj nem hagy békén a gyerek!

-Eláslak élve! Ezt tegnap mondta mit tegyek?



2016. dec. 6. 21:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat! A Párkapcsolatok kategóriába akartam tenni, de nem tudom melyik kategóriába tartozik.
2016. dec. 6. 21:55
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez de cuki :D

Szardd le a fejét!Magasról.Le fog állni hidd el nekem ;)


13/L

2016. dec. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fejeld le.
2016. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Azt hogy...

" Huzzal vissza anyádba, látszik, hogy kora szülött vagy, kijöhetsz újra 3, na jó 2 hónap múlva.. Csira gyerek "


Ezt most találtam ki, szívesen :) :DDD


Írhatsz ha akarsz még ilyen szöveget :DD



17f

2016. dec. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha intelligens vagy, akkor nem találsz ki olyan szar szövegeket, mint az utóbbi. Ne is foglalkozz vele, max mosolyogj rá és mondd neki, hogy oké. Ha utána se hagy békén, sőt még eldurvul a helyzet, akkor érdemes személyesen szólni a szüleinek, a harmadik megoldás meg már a verés, de gondolom lány vagy kérdező, így ez nem játszik.
2016. dec. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
UI: Tanárnak semmiképpen se szólj, semmit nem tud megoldani, semmit nem is tehet. Szünetben nem lát titeket, ahogyan suli után se, órán tud szólni a srácnak, viszont ez spicliség, amit meg senki nem szeret.
2016. dec. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sz*pd le
2016. dec. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gancsold ki a ratyitallert
2016. dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyúrd ki magad, és verd agyon a rohädékot
2016. dec. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ismerős vagy a tömegközlekedés kategóriából :DD
2016. dec. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!