Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

16 eves lany vagyok es eddig meg egy fiu se erdeklodott irantam

Se udvarlas se egy bok semmi


Mi lehet velem a gond? Mar regota foglalkoztat ez a kerdes ezert itt van egy par szerintem negativumom:

-nem adom magam könnyen, mindig mertekkel iszok ha iszok (szerintem ezek nem rossz dolgok de a korosztalyomban nem nyerő ha a lany nem veszi le a bugyijat 20perc utan)

-a felso fogaim előre állnak: nos ez egy sarkalatos pont: 3 fogszabalyzom volt a fajdalom es a felsertett szam miatt mindig feladtam

Most ezzel probalok egyutt elni es kezdem elfogadni hogy nekem ilyen es hogy jol all de tudom hogy nagyon sokan erzekenyek a fogakra es ezert akartam megcsinaltatni de nembirtam sajnalom :(

-nem vagyok jo a beszedbe: sokszor megakad a nyelvem vagy pöszén mondok ki egy szot

Es nemvagyok olyan konnyen baratkozos

Ugyertem szivesen beszelgetnek ha tudnek mirol :(

-gyerekes vagyok

-a hajam néhanapján elszabadul es egyedul eli az eletet ( :D )


Tudtok olyan tanacsokat adni amitol talan eszrevesznek vegre?



2016. dec. 22. 23:09
 1/2 anonim válasza:
Bizonyos dolgokon lehet változtatni, illetve az idő változtatni fog. Gondolok itt a gyerekességre. A fogaid lehet a szexepiled, jó az úgy! A hajadat azt éppenséggel simán megcsinaltathatod :) Hogy nem iszod magad kotta részegre, inkább erény! Azok a fiúk ne kelljenek, akik arra mennek, hogy részeg lányokat kettyintsenek meg a buliban. Nem azert teszik veluk, mert olyan szépnek gondolják őket.... De ami a legfontosabb, amitől egy lány gyönyörű és érdekes és "csábító", az a belső kisugárzás. Ha te elfogadod magad, és azt sugárzod ki magadból, hogy "igen, én ilyen vagyok, szép vagyok, buszke vagyok", akkor más is igy fogja gondolni! Viseld büszkén a testi "hibáidat" is! Mosolyogj ezerrel, ne szegyelld a fogaid! Ez a titok :)
2016. dec. 23. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Jól van ez így ahogy van te lány! Hidd el, ha normálisan tanulsz, józan, mértékletes életet élsz semmiből nem maradsz ki ha mondjuk 22 évesen találsz egy rendes pasit. Van 2 ismerősöm akiknek előreállnak a fogaik, az egyik még most is fogszabályzós de már családja van 30 éves lesz. Az hogy gyerekes vagy egyáltalán nem baj 16 évesen, nem kell minden lánynak úgy élni és viselkedni mint egy kiégett középkorú nőnek 2 válás után. Egyébként ez a korral úgyis változik. A hajad ha megbolondul az sok esetben még pont hogy bejön a srácoknak :D

Szerintem ne görcsölj rá erre! Legyél aki vagy!!!

2016. dec. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!