Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-25 közötti fiúk! Ti hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 közötti fiúk! Ti hogyan ismerkedtetek meg tini barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Természetesen lányok is írhatnak, hol ismerték meg a 20-25 körüli barátjukat. Hol kerültetek közelebb egymáshoz? Mi volt az első néhány közös pont köztetek? Később vannak-e a kapcsolatotoknak hátrányai, ha igen, miben nyilvánulnak meg? Mit szóltak a lány szülei a kapcsolathoz? (Tegyük fel, hogy a srác rendes, diplomás vagy egyetemista, nem drogos stb. Önmagában a korkülönbségre vagyok kíváncsi, hogyan fogadták.)

2016. dec. 27. 14:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
50%
Hát szerintem ugyanúgy csinálják mint minden normális ember, beszélgetnek velük, találkozgatnak, egymásba szeretnek stbstb
2016. dec. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Persze, de engem elsősorban az érdekel, hol kezdtek el beszélgetni, hol találkoztak össze.
2016. dec. 27. 14:41
 3/27 anonim ***** válasza:
77%
Barati tarsasagban.
2016. dec. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
44%

Sajnos sehol, pedig jó lenne egy tini csaj :)

25F

2016. dec. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%

Facen

Az anyjának nem tetszett, de kiharcolta

Exem én 20 ő 16 volt

2016. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Én az ismerkedésükre el tudok képzelni nagyobb rendezvényeket, házibulikat, vagy például ha egy lány (középsulis/gimnazista) ugyanabba a városban tanul, mint a bátyja, és többször meglátogatja az egyetemi kolin, és ott ismerkedik meg egy fiúval stb.
2016. dec. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
nekem netről sokat beszélgettünk aztán tali majd alakult magátol :D
2016. dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ültem 3barátnőmmel a belvárosban, ő is 3barátjàval volt, rögtön leült mellém beszélgettünk a többiek is elvoltak. Elkérte a telefonszámom, randit is kért és azóta lassan 9hónapja együtt vagyunk:). 10 év korkülönbsèg van köztünk, ő egyébként remdes diplomás fèrfi, persze a szüleim nem örültek neki, de miutàn bemutattam őt nagyon megkedvelték. Az első közös pontunk a pszichológia iránti érdeklődés volt. Hátrány csak az első 2hónapban volt annyi hogy el kellett fogadtatnunk a barátainkkal/ családtagjainkkal hogy szeretjük egymást és hogy èn nem vagyok apakomplexusos ő meg endofil.

Remélem minden kérdésre sikerült vàlaszolnom:)

15l -25f

2016. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Utolsó, ez egy adott hely volt, vagy csak az utcán pl.: egy padon?
2016. dec. 27. 15:34
 10/27 anonim ***** válasza:
52%

Ugyan olyan ismerkedés mint pl egy 16éves lány egy 17éves sráccal. Amugy én facén ismertem meg de már vége szal ja.

Itthon meg nem tudták.

16/l

2016. dec. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!