Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 éves lány hol tudna Debrece...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magamsemtudom kérdése:

16 éves lány hol tudna Debrecenben kulturált helyen normális srácokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Olyan srácokra gondolok akik nem isznak, max alkalmakként nem cigiznek nem tetolváltak vagy festett hajúak. Tehát normális srácok... van ilyen hely? Ahol többségében ilyen emberek vannak? Normális válaszokat légyszi!

2016. dec. 28. 07:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
47%
Budapesten van pár ilyen.
2016. dec. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
6%
Írd le priviben hogy nézel ki. Ideértve a mellméretet is ;)
2016. dec. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
2-es nagyon okos ember lehetsz, eg leírás alapján is lehet valakinek az arca szép vagy nem és az alakja is, mindenkinél máshogy oszlik el a zsír.
2016. dec. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Épp az ilyeneket elkerülve szeretnék normális fiúkkal ismerkedni. Persze tisztába vagyok vele hogy az első benyomás a külső, de biztosíthatlak róla hogy nem vagyok csúnya :) tehát nem az ismerkedés a nehéz, hanem hogy normális fiúkkal találkozzam... kérek mindenkit a kérdésre válaszoljon :)

2016. dec. 28. 09:29
 5/35 anonim ***** válasza:
Hány évest keresel?
2016. dec. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
17-18
2016. dec. 28. 09:56
 7/35 anonim ***** válasza:
16%

Kár, hogy Budapesti vagyok :D

Amúgy meg gondolom ugyanott ahol máshol! Én még mindig jóhelynek tartom pld az állatmenhelyet, mert pld egy hasonló korú srác küzmunkázhat ott.. Persze más kérdés, hogy az 50 óráját végzi vagy azt, amit a bíróság szabott ki neki xD

17f

2016. dec. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy az ötven óra jó helyeket tud kínálni... mondjuk könyvtár? Az jó hely? Vagy mik vannak?
2016. dec. 28. 10:21
 9/35 anonim ***** válasza:
0%

Könyvtár is jó, Budapesten elég sokan ismerkednek könyvtárban (kappa)

de amúgy tényleg jó! :D ott legalább tudod, hogy az illető legalább kicsit művelt, habár az is megeshet hogy éppen felgyújtani ment oda a kócerájt, mint jómagam.

2016. dec. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 $$$$$ ***** válasza:
73%

Most ha valakin van tetoválás az nem normális ? Jó tudni . Rajtam nincs de csak az valaszt el tőle hogy még nem vagyok 18 és anyámék nem adnak szülői engedélyt. Viszont rengeteg haveromnak van tetoválása . De lehet baráti kört kellene váltanom :/ . Ja mégse 😂. Tudod a legtöb teroválásnak van valami mondanivalója a a tulajdonosa számára. Én például már legalább 2 éve tudom hogy milyen tetoválásokat szeretnék. Most azért mert valakinek van tetovalása uģyanolyan normális. Ja és nekem is 4,5 ös átlagom van. Tehat nem vagyok egy lezülött. Ritkán iszok. Sose cigiztem még és nem is fogok. De tetkóim lesznek XD

16/F (Debrecen)

2016. dec. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!