Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 éves lány hol tudna Debrece...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magamsemtudom kérdése:

16 éves lány hol tudna Debrecenben kulturált helyen normális srácokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Olyan srácokra gondolok akik nem isznak, max alkalmakként nem cigiznek nem tetolváltak vagy festett hajúak. Tehát normális srácok... van ilyen hely? Ahol többségében ilyen emberek vannak? Normális válaszokat légyszi!

2016. dec. 28. 07:18
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Biztosan vannak kivételek. Általánosítottam. Viszont nekem nem tetszik a tetoválás ebbe biztos vagyok. És anyám tuti szívbajt kapna egy tetovált sráccal mennék haza
2016. dec. 28. 10:54
 12/35 anonim ***** válasza:

Én is normális embereket keresnék,lányokat Debrecen környékéről. Mivel én is az vagyok.

Írnék neked is csak az a gond hogy 26 vagyok. 

2016. dec. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Attól még gondolom a kérdés neked is aktuális hogy hol vannak normális emberek
2016. dec. 28. 12:36
 14/35 $$$$$ ***** válasza:
Én se tudom hol lehet lányokkal találkozni :/ . Bulikba iscsak azért szoktam járni hogy hátha megismernek valakit. Mert amúgy nem az én világom.... de semmi. Volt mar hogy ott jól elvoltam valakivel. De az általában anyi is maradt és nem lattam többet....
2016. dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Ezért nem megyek bulikba... mert nem a piás berúgós szinttel szeretnék találkozni :)
2016. dec. 28. 17:04
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek felsőbbrendűségi komplexusa van...
2016. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 $$$$$ ***** válasza:
Az lehet 😂. Amúgy nem bántásból mondom kérdező de szerintem nagyon nagy igényeid lehetnek . És hát senki se tökélètes. Pl havi 1 max 2alkalommal én is elnegyek buliba és olyankor iszok.Meg ugye tegkót is akarok . Tehát én neked már kizárt vagyok így látatlanban. Sőt belegondolva szinte mindenki akit ismerek. Van egy hacerom aki nem iszik sose . De őeg cigizik. Ami ugye nállad mar kizáró ok. Én se cigizek. Mégse zavsr ha egy lány cigizik. Kicsit lejebb kell vnni az elvárádokat mert így nagyon nehéz lesz. Meg gondolom nem csak ez a 3 dolog zavar. Mondjuk mit szolnál ahoz egy fiu motorozna extrém dport mániás lenne és pl olvadni nem szeretne . Gomdolom szerinted már műveletlen lenne szóval nem 😂
2016. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 $$$$$ ***** válasza:
Elnézést a helyesírásért. Telóról vagyok XD
2016. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Lehet nagy elvárásaim vannak ez tény... :) de ha ritkán iszik de nem részegségig az nem gond.. a motor se lenne gond.. amiket írtam azért zavar mert ha valaki iszik cigizik tetkója van könnyebben elzüllik.. ha ilyen korán kezdi :)
2016. dec. 28. 18:30
 20/35 $$$$$ ***** válasza:
Ja értem. Hát ki tudja. De aki cigizik az általában nem ilyenkor kedzi hanaem korábban. Nem mindeki de a legtöbb .
2016. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!