Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 éves lány hol tudna Debrece...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magamsemtudom kérdése:

16 éves lány hol tudna Debrecenben kulturált helyen normális srácokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Olyan srácokra gondolok akik nem isznak, max alkalmakként nem cigiznek nem tetolváltak vagy festett hajúak. Tehát normális srácok... van ilyen hely? Ahol többségében ilyen emberek vannak? Normális válaszokat légyszi!

2016. dec. 28. 07:18
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Ebben is van valami..
2016. dec. 28. 21:02
 22/35 anonim válasza:

Azért nem teljesen nagy elvárások szerintem :)

Én sem cigizek, nem iszom és tetoválásom sincs és nem is lesz mert nem tetszenek. 20/F

2016. dec. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Elore is koszi a velemenyt,miszerint hamar el fogok zulleni😀

Januar elejen megyek a szalonba az elso tetovalasomat elkeszittetni. Edesanyammal es a noveremmel csinaltatunk egy harmas tetkot,jol takarhato helyre. Gondolom miutan elkeszitettek a mintat,mindharman lecsuszott alakokka valunk majd. Jo tudni.

2016. dec. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Gondolom Kérdező konkrétumokat akartál hallani a komment szekcióban.

Én magam is Debreceni vagyok ( bár pár éve elköltöztünk).Ugyan ezt eljátszottam, mint te csak fiúban.

Rengeteg szórakozóhelyet meg hasonlókat kipróbáltam, és a tapasztalat azt bizonyítja, hogy nem érdemes szórakozóhelyekre menni(ha kapcsolat után kutatsz).

A kisebbség is problémás lehet néha (nincs bajom velük még mielőtt valaki belekötne), meg az emberek ott főleg nem komoly kapcsolatot keresnek, mint ahogy te itt.

Szóval, mindenképp kerüld az iylen helyeket.

Nekem nem sikerült senkit se találni(kb. 1,5 éve), ami utólag jól is jött a költözés miatt...

Remélem neked azért segíthettem és összejön valami :)

18/F

2016. dec. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Könyvtárban, színházban, hangversenyen (nem könnyűzenére gondolok), sportegyesületekben stb.
2016. dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz :)
2017. jan. 1. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
OMG
2017. jan. 1. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
Ha van kedved írhatsz :)
2017. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
Most sokan vettek szinhazberletet(en is) talan ott is vannak normalisak. Ha szeretnel irni, nyugodtan 16/f Debrecen
2017. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) jöhetnek még ;) annyit pedig leszögezek hogy szerintem a netes ismerkedés veszélyes, nem tartom jó ötletnek és én nem fogok írni senkinek. A csajokkal kondiba készülünk és a könyvtárba... több okból is ;)
2017. jan. 4. 20:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!