Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » El kell fogadnom hogy egyedül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kell fogadnom hogy egyedül fogok meghalni?

Figyelt kérdés
17 eves fiu vagyok, sosem volt meg rendes kapcsolatom. A lanyok egyszerűen nem nyitnak felém, és én sem mindig. Önbizalom hianyos is vagyok elegge. Neha depis gondolataim is vannak. Amikor probalkoztam rendszerint visszautasitast kaptam. Teljesen atlagos vagyok, a lanyokkal rendes, de egyszeruen szerencsetlen vagyok. Kezdem elfogadni hogy egyedul leszek eletem vegeig, pedig ha lenne baratnom mindent megadnek neki. A kinezetemmel sincs gond szerintem, inkabb az onbizalomhiany, es az onertekelesi zavar tesz ilyenne. Na meg az hogy kihaloban vannak a normalis lanyok.

2016. dec. 30. 00:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer már mondtam, ha már így gondolkodsz akkor én már a 2. Krisztusként születtem újjá kb.
2016. dec. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nekem nem mondtad meg:)
2016. dec. 30. 00:55
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

"Na meg az hogy kihaloban vannak a normalis lanyok."


Nyilván. Nyilván mindenki hibás és te csak áldozat vagy. Nyilván. Nyilván te főnyeremény vagy, csak senki sem látja.

Nyilván. Mekkora szar ez a világ, hogy így kitolt veled. Nyilván.

2016. dec. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hisz ebben a maradék kevéske időben már esély sincs rá, hogy valakivel összejöjj...

Édesjóistenem...

2016. dec. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
31%

Miért lennél?

Ha kell bemutatlak 1-2 lánynak, írj rám, de mond meg merre laksz XD

2016. dec. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
En nem hibaztatok senkit #2es.
2016. dec. 30. 01:01
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Oooké. Egy. Miért vagy önbizalomhiányos, ha szerinted nincs gond a kinézeteddel? Kettő. Igenis vannak normális lányok, például a sulimban a lányok 80%-ban normálisak. A gond itt a hozzáállásoddal van. Ahelyett, hogy próbálkoznál, és próbálnád az önbizalomhiányodat megszűntetni, inkább másokat hibáztatsz, és itt nyafogsz nekünk. (És én is voltam önbizalomhiányos, mielőtt nekem esnél, hogy nekem könnyű. Csak én helyrehoztam magamban a dolgokat, pozitívan szemlélem a világot(ez az egyik legnehezebb dolog, amire át kell állni). Én a magam részéről megtaláltam magamban a szépet, tettem is érte, és azóta egy csomó ember észrevette a változást, és mind pozitívan reagáltak. Szerintem inkább te is cselekedj így, mert a panaszkodás semmiképpen nem segít.
2016. dec. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

„Na meg hogy kihalóban vannak a normális lányok.”

Ez mi, ha nem mások hibáztatása? Igen, kevesebb a normális lány, de attól még ez nem kéne, hogy gondot okozzon. Rengeteg ismerősöm van, aki normális párkapcsolatban él. Én a magam részéről úgy vagyok vele, hogy aki keres, az talál.

2016. dec. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
17 evesen mi a probléma? én is annyi vagyok és jelenleg nekem sincs barátnőm oszt akkor miva'? miért ne lehetne akár holnap az a nap amikor találkozok valakivel akivel lesz valami? vagy miért ne lehetne a következő év? semmiről nem maradtam le és te sem nyugi van... de ne sírj hogy kevés a normális csaj... a normális srác is... amit leirtal nekem egy itthon használt "mondás" jut eszembe ,, mindenki hülye, csak én vagyok helikopter" gondolkodj el ezen...
2016. dec. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
18%

#7 1:05 te melyik suliba jársz, hogy ilyet el tudsz mondani? :000000 Az osztályunkban a lányok kétharmada kattos/nyomi/r*****/nolifer

17f

2016. dec. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!