Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az megcsalás ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az megcsalás ha a facen egyszerre több lánnyal beszélgetek?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok élőben nagyon nem szeretek kezdeményezni csajoknál valahogy sokkal kényelmesebb nekem először facen beszélgetni velük megismerni kicsit öket aztán már nem 0 áról indulni a valóságban,most van egy nagyon fiatal barátnőm (13) akit szeretek csak még kicsit nem tudja néha mit szeretne nemrég szakított velem kb 6 napra aztán felhívott hogy találkozunk azt most megint együtt vagyunk persze ebben a 6 napban azért én nem tudhattam hogy visszajön hozzám ezért ráírtam egy csomó csajra csak úgy találomra a lakóhelyem közelében most meg dumálok velük hogyha megint dob a csajom ne maradjak majd egyedül(mert az nagyon nagyon rossz volt),de persze eddig semmi találkozás vagy ilyesmi (egyszóval tartalékok) szerintetek szemét vagyok?vagy ez nem olyan nagy bűn?
2017. jan. 7. 16:01
 1/6 Chopen ***** válasza:
100%
Nem megcsalás, inkább az gusztustalan, hogy 13 évesekre mászol.
2017. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
persze tudom hogy fiatal nagyon de olyat nem csinálunk amihez kicsi XD
2017. jan. 7. 16:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondod megérdemled, hogy egy ilyen komolytalan barátnőd legyen, mert te magad is az vagy. Ha barátnőd van nem érdekel más, ez tény. Nincs olyan, hogy tartalék, mert akkor csak őt szeretnéd, nem koncentrálsz másra. Mondjuk egy bizonytalan tini lánytól valóban nem kapsz biztonságot, se testi kielégülést, így nem csodálom, hogy másfele is szaglászol, de legalább ne hülyítsd szegénykét.
2017. jan. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Evidens, hogy csak azért vagy vele, hogy legyen valakid, ez pedig az éretlenség tetőfoka. Az előzőt választ is én írtam, és ezt úgy mondodm, hogy én is fiú vagyok, ráadásul fiatalabb nálad.
2017. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

igen a fiatalabb lányokat kedvelem bár szerintem ezzel nem vagyok egyedül csajom mesélte hogy még 30 fölöti pasik is ráírnak néha néha

amugy persze könnyen van az akinek vannak alapból csaj ismerősei és könnyen ismerkedik ha most a fecen azért mire találsz olyan lányt aki találkozna is veled az idöbe telik nekem alapból meg nincs szinte 1 lány ismerősöm se mert fiu suliba jártam

2017. jan. 7. 16:35
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre a kérdésre válaszolva, ha megcsalás nem is, de szakítóok biztosan.
2017. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!