Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Oroszlányon, illetve Tatabányá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oroszlányon, illetve Tatabányán, valamint Tata környékén, hol tudnék ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés
Egy visszahúzódó 20-éves fiú vagyok, akinek nincsen olyan sok ismerőse a környéken.. Tatára járok Szakiskolába másodszakmásként, szóval már van egy szakmám. Igazság szerint barátnőt keresnék, de sehol sem találok, mert folyamatosan visszautasítanak a kinézetem miatt... Általában Interneten ismerkedek a Társkereső oldalakon, illetve a közösségieken, de nem járok sok sikerrel.. Társkeresőn nem írnak vissza, facebook-on meg nem igazolnak vissza, de, ha mégis, akkor meg az van, hogy nem szeretnének semmilyen kapcsolatot.. (Legalábbis csak velem, mert a Páva fiúkkal, illetve a Skinheadekkel meg szívesebben ismerkednek kapcsolat céljából..) Legalábbis mostanában ezt vettem észre.... Én meg mintha nem is léteznék, pedig igyekszem, nem vagyok igénytelen és adok magamra, de mind hiába.... A jegyeim sem olyan rosszak.. (Elvégre a lányok szeretik, ha egy fiú jó tanuló, ha nem tévedek...) Biztos vagyok benne, hogy a kinézetemmel van a probléma, hiszen nem egy lány mondta már találkozás után, hogy milyen ronda vagyok, de volt, hogy csak úgy letiltottak facebook-on.... Lányokkal szemben nincsenek nagy elvárásaim, csak annyi, hogy kedves legyen és, hogy fogjon meg valami... Ez lehet például a magassága, haja, szeme.... Miért nem tetszem a lányoknak? Hol tudnék olyan lányokkal ismerkedni, akiknek nem számít annyira a külső Komárom-Esztergom megyében, illetve környékén, ami a lakhelyemhez még közel is van? 20/F

2017. jan. 8. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Vágasd le a hajadat valami jobbra, ne olyan legyen, mintha egy bilit borítottak volna a fejedre. Öltözködj jobban. Járj el edzeni. Ha szemüveges vagyok, akkor kontaktlencse. Rengeteg dologgal tudod a külsődet feldobni. Amúgy pedig az önbizalom ami a legjobban számít.
2017. jan. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Pletycafésec tele van jó nőkkel, én néha járok oda Győrből és csak tátogok hogy milyen lányok vannak ott
2017. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Tatabányán, valamint Tata környékén próbáltad már?
2017. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
És Oroszlányon?
2017. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tatabánya Roxi pl
2017. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!