Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nálatok kizáró ok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok kizáró ok az ismerkedésnél az hogyha egy fiú túlsúlyos? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Üdv, 17 éves hímnemű egyed vagyok, és megkaptam már hogy alapvetően nem vagyok egy csúnya srác, csak a testalkatom nem a legjobb. És ezzel teljes mértékben egyet is értek, csak sajnos a fogyás számomra eléggé nehézkes mert olyan genetikával "áldott" meg a "jó isten" ami miatt hízni nagyon könnyen tudok, fogyni viszont nagyon nehezen, emellett még alacsony is vagyok.


Szóval, arra lennék kíváncsi, hogy amíg le nem adok egy pár kilót, addig ne is nagyon reménykedjek abban hogy párkapcsolatot alakítsak ki a velem egy korosztályba tartozó lányokkal?


U.I. : Annyit még hozzátennék hogy sajnos viszonylag magas elvárásaim vannak (Ezt ne úgy képzeljétek el hogy "fullos" 10/10-es modell alkatú lányra vágyom), de nem tudok mit kezdeni ezzel, próbáltam lejjebb adni belőlük de egyszerűen megvan az hogy milyen lányokhoz vonzódom és kész..... Nem tudok tenni ellene (sajnos).



2017. jan. 9. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha Te nem vagy fullos, akkor hogyan várod el, hogy csak jó nők érdeklődjenek?
2017. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

TÉNYLEG?? VAgy talán fogyni még nem is próbáltál, mondok valamit 90 napos fogyókúra meg ilyen gyorsfogyás meg éheztetés nincsen, fogyni is úgy kell mint hízni, jó lassan, normálisétrend megfelelő szénhidrát és fehérje adaggal, majd menj el edzeni is, fogyásra kiválló a futás.


Alapból egy ilyen ember mellett mindenki ideges lenne, mert nyafogsz, de iszonyatosan, meg nincs semmi határozottság benned.

2017. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tapasztaltam, hogy igen. Sajnos szüleim a súlyom lesz.rták, 125 kiló lettem, aztán most egy év alatt fogytam 30-at, most 95 vagyok, még 10-et kéne mert amúgy elég izmos vagyok. De most már bulikban pl. egy smárolás már összejön. Pedig anno csúnya lányoknál os megpróbáltam, de ők durvábban küldtek el mint a szépek. Most már nagyobb az elvárásom nyilván. Majd meglátjuk mi lesz.

16F

2017. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik válaszoló, igen, én is tapasztaltam ilyent hogy egy általam kevésbé szépnek tartott lány sokkal durvább módon utasított vissza mint egy általam nála szebbnek tartott.
2017. jan. 9. 21:32
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell a genetikára fogni, hogy zabálsz, meg lusta vagy sportolni... kevesebb - de minőségi - kaja, tobb mozgás, és voilá!


Egyébként nem jon be, pont, mert azt jelzi, hogy semmit nem akar tenni az efészségéért (ha meg a "genetikára" fogja, pláne).

2017. jan. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

Szia! Nem lenne gond a súlyoddal. Én személyesen még járnék is egy picit nagyobbacska sráccal, de a kérdésed elején az zavarta meg a szemem, hogy hímnemű egyednek nevezted magad. Melyik 17 éves fiatal fejezi ki magát így? És őszintén szólva, nem helyes a legjobb csajok kategóriájában keresgélni, mert azok gondolkodás nélkül elutasítanak. A duci lányok tényleg rosszabbak, mert magasabbak az elvárásaik és nem látják a tükörképüket. Olyan lánynál kellene próbálkoznod, akit mondjuk kiszemeltél és tudod, hogy kedves. Még ha szép is és teljesen más pasik jönnek be neki, annak ellenére nbeléd zúghat. Ha mellette leszel azokban a pillanatokban, amikor magányosan érzi magát pl. vizsgaidőszakban. Régebben számomra is a kinézet volt fontos, de rájöttem, hogy egyáltalán nem az a legfontosabb egy emberben vagy az esetleges párodban, hanem hogy szeressen. Nem akarok okoskodni, de a szerelem mindennél erősebb, és ha csak külső alapján leszel szerelmes, akkor rohadtul felszínes ember vagy. Bocsi

18/L

2017. jan. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves ötödik válaszoló:

Nem én fogom a genetikára, 1 héten át jártam orvosról orvosra és ők mondták hogy mi a probléma.


Kedves hatodik: Egy szóval sem állítottam hogy hogy csak a külső alapján esek szerelembe. Sajnálom ha megtévesztő volt a leírásom és ezt a következtetést vontad le belőle.

2017. jan. 10. 11:14
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

Ötös vagyok, az orvos persze, hogy mond egy csomo mindent, de ha valoban genetikai horkonális oks lenne, akkor kutyakptelessége tovább küldeni vérvételre, pl. Persze ezzel megerositett, hogy nem tudsz mit tenni, ez van... nevetséges.

Egyébként, a nagy orvosok szrnak a kajadolgokra, meg a hasonlokra, tapasztaltam. Mikor majdnem meghaltam 39 kilosan, annyit mondott, hogy egyek több banánt... ennyit roluk.


Szoval ismétlem: kifogások helyett ne zabálj és mozogj tobbet.

2017. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Zabálni az állatok szoktak. Én enni szoktam. Ezzel a hangvételeddel magadat minősíted.
2017. jan. 10. 17:39
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne genetika??? Nem értem...

Nálunk mindenki gömbölyded.Nem vagyunk egy nadszálak.Hónapokon keresztül próbáltam lefogyni.Rendszeresen mozogtam és minőségi kaját ettem.Nagyon nehezen akart elindulni a fogyás.Végülis most 5 kilóval vagyok könnyebb (tudom nem sok.De ez sikerült.)

Arröl hogy barátnőd lesz nem kell lemondani

2017. jan. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!