Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kell tenni, ha meglátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tenni, ha meglátok egy szimpatikus lányt odakint?

Figyelt kérdés

Cél: randira hívni lányt

Kezdés: Tegyük fel parkba, vagy megállóban nézelődök.

Azt tudom, ki az aki számomra vonzó külcsín alapján.


Szerintem ez az első dolog ami alapján eldöntjük, lehet-e valami az adott illetővel. Kedves lányok javítsatok ki ha nálatok ez nem így működik.


Tehát megnézem, látom, hogy csillog a hosszú haja, esetleg szép arca, csillogó szemek, nincs rajta 2 tonna smink. Így én eldöntöm, hogy tetszik.


Gondolom illat is sok szerepet játszik a továbbiakban, vagy azonnal, ha eleve közelben van annyira, vagy épp szélvihar van.


Kérdésem, az ezen részen, hogy mi az amiből tudni lehet, hogy az adott lány számára én is vonzó lennék, hogy végigfut a fejében a gondolat, hogy hmm ez igen.


Komoly kérdés: mit jelent ha lefagy, és csak bámul, mit jelent ha elröhögi magát, mi a különbség. Vannak-e más egyéb jelek?


Ha ez kiderül, tegyük fel, az adott lánynak szimpatikus vagyok. Egy ilyen lány mire vár?


Szeretné, hogy a srác, azaz én közelítsek felé, vagy csak nézzük egymást?


Van erre valami speciális jelzés, hogy igen, gyere ide, mert szeretném kiönteni lelkem, vagy jó lenne ha észrevenne valaki alapú dolog..


Nem lesek totál idióta, nem néz hülyének, hogy egy vadidegenhez odamegyek? Cél még mindig az, hogy egy szimpatikus lányt randira hívjak. Honnan tudja a lány aki már adott jelzést, hogy én azért figyeltem fel rá, mert szeretném elhívni? Vagy beszélgetni vele ismerkedés céljából? Mitől nem tartja ijesztőnek, vagy épp miért tartja ijesztőnek?


Szóval, tegyük fel a lány veszi a lapot, és megadja a jelzést, hogy igen lehet vele beszélgetni, mondjuk bólint vagy valami jelet ad, hagyjuk az amerikai vígjátékokat ki.. így végre eljutok arra a pontra, hogy oda megyek hozzá.


Mit akar a lány hallani?


Mondták, olvastam már ilyenekről, hogy nyerő lehet ilyen kamu dolgokat kitalálni, tényleg erre vágynak?


Hol van ez meg az, hogy jutok el, mennyi az idő stb..


Szerintem ezek olyan dolgok, hogy nem lehet vele hosszabb távon előre haladni, max 10 perces beszélgetés, elmegy a villamos, vagy hasonló..


Szóval odamentem.


Szia, XY vagyok, (majdnem leírtam a nevem) ÉS ide azt mit?


Tippjeim, bár én nem tartom életszerűnek.


Tehát tudtára kellene adni hogy tetszik.

Egy lány örülne ha egy vadidegen odamegy hozzá és megdicsérné a akármilyét?


Mit lehet itt mondani? Aranyosan mosolyogsz, szép a szemed, még ha ezek igazak is :D egyáltalán elhinné?


Random témázgatás, rögtönzés megy, csak nem értem a módját, hogy kell ezt a legelső lépést megtenni. Mit lehet mondani, ami nem nyomulós, amitől nem rémül meg, amivel veszi a lapot, hogy szívesen folytatnám vele a sétát a városba, vagy megyek vele egy kört a buszon, Nyilván én zaklatásnak venném, meg szerintem ő is..


Köszönöm, ha végig olvastad, remélem kirajzolódik egy működő recept, ami sokaknak segíthet mindkét nem nevében!!!



2017. jan. 13. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon hosszú és még unalmasnak is néz ki, szóval szerintem oda kell menni hozzá, persze ha csak akarsz tőle valamit.
2017. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a semmit!
2017. jan. 13. 20:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nos, szerintem lényeges hogy lássa hogy nézed olykor-olykor és az a jel neked hogy nyitott a közeledésedre ha ő is visszanéz rád többször is, esetleg mosolyog vagy megigazítja a haját. Akkor menj oda hozzá ha ezeket a jeleket felismerted és a fő hogy ne légy nagyon fura, mondd el neki nyugodtan miért mentél oda hozzá, hogy mi tetszett meg benne, pl.: Szia ne haragudj, de nem tudtalak nem észrevenni, nagyon aranyos arcod van, szépek a szemeid.(tegyük fel hogy ez tetszett meg benne)

Szerintem egy kicsit ha mosolyogsz(nem nagyon mert akkor lehet dilisnek nézhet) akkor tudod kedvességed fokozni(mert szerintem ez aranyos, hogy odamész az illetőhöz :) ) Esetleg kicsit mutasd hogy félsz a válaszától pl: nézz le miután ezt elmondtad, vagy babrálj a kezeddel. Az fontos hogy míg beszélsz a szemébe nézz, hogy tudja komolyan gondolod! Ha esetleg látod rajta,hogy meglepődött vagy nem tudja mit válaszoljon és -mint írtad is-csak bámul rád akkor, hozzáteheted hogy pl.:

-ne nézz bolondnak vagy furának csak gondoltam jogod van tudni ha már rólad van szó(és ha érti a poénos megfogalmazásod akkor jó eséllyel elmosolyogja magát és ha eddig nem tette meg akkor most köszön :D )

ez persze egy abszurd példa úgy fejezd ki magad amilyen te vagy ne tanulj be semmi szöveget vagy ilyesmi annak általában nem szokott jó vége lenni, szóval csak add magad.

Ez után megkérdezheted tőle (ha pl buszon vagytok) hogy mindig ezzel a busszal mész? Vagy hogy hol szállsz? És ha nyitott a beszélgetésre és rád akkor ellőhetsz egy két poént hogy megnevettesd (persze nem úgy hogy elkezdesz vicceket mesélni neki hanem valami spontán dolgot) ezután rátérhetsz a valódi szándékod megkísérletezésére: kérdezd meg hogy nincs-e kedve találkozni veled valamikor? Aztán kérdezd meg, hogy hívják hogy ha nem tudna előre időpontot adni akkor neten meg tudjátok beszélni pl. És ha jól alakul és biztosnak érzed magad akkor elkérheted a számát is.

Én mindenesetre örülnék egy ilyen közeledésnek ha nekem is tetszik az illető :D


Remélem segítettem valamit, sok sikert! :)

2017. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó.

Buszon kérdezni hogy hol száll le az nem ijesztő számára?


Mások véleményét is várom!!!

2017. jan. 13. 21:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene megijedjen ettől, hisz csak azért kérdezed meg hogy tudd mennyi időd van még vele beszélni :D
2017. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt esetleg lehet tudni hogy 22 éves létemre milyen korosztály az akinél van esély kapcsolatra? Olyan normális jellegűre. Úgy tudom hogy a lányok bőven idősebb srácot akarnak maguk mellé.
2017. jan. 13. 21:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem 18-tól ideális és olyan 25-ig :)
2017. jan. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kíváncsi leszek, hogy milyenek lesznek a jelek, nyilván időt kell szánni, és tényleg figyelni figyelmesen.
2017. jan. 13. 22:39
 9/9 A kérdező kommentje:
Mástól is kérnék szépen véleményt!!
2017. jan. 14. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!