Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan, hogy egy fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy fiúnak egyik héten még tetszik a lány (csak látásból ismeri), másik héten meg már nem? Ilyen könnyen el lehet felejteni azt, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Csak mert eddig ha nekem tetszett valaki, akkor még fél év után sem tudtam elfelejteni, ha küldött jeleket, ha nem.
2017. jan. 14. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem így megy.. akkor nem ő tetszett hanem valami rajta pl. A haja de nem lehet így most tetszik most nem. Ez csak ilyen fellángolás volt. Az is lehet hogy csak a szerelem gondolatába vagy szerelmes és vágysz a szerelemre ezért az első adodó lány tetszik pár napig majd mégsem..
2017. jan. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de szerintem félreértetted, én lány vagyok, nem rólam szöl a kérdés
2017. jan. 15. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!