Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudhatom, hogy a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy a fiú (látásból ismerem) aki tetszik (a jelek alapján szerintem én is neki, szemeztünk, megvárt, ott volt ahol én) feladta? Nem úgy tűnik, mintha már érdeklődne irántam. Mik a konkrét jelek úgy általánosságban?

Figyelt kérdés
2017. jan. 14. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg se próbálta, akkor nem adott fel semmit, hanem el se kezdett semmit:D Biztos fél, és most már úgy érzi hogy elszúrta a sok várakozással. Én is voltam ilyen..:D
2017. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%

Hányszor kérdezed még meg...? Ma már vagy 5 alkalommal kitetted a kérdést ma csak más megfogalmazással -.-

Nem tudom mit gondol a fiú, várd meg, hogy jövőhéten ad-e jeleket, ettől függetlenül,próbálj meg neki továbbra is te jeleket adni, keresd a szemkontaktust, köszönj rá és lehet megint felfigyel rád. De az is lehet, hogy most közbejött neki valami, ami miatt sietnie kell és azért nem vár meg, vagy sokat kell tanulnia. De kérlek, ne írd már ki ennyiszer a kérdést...

2017. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, és inkább kiver a fejéből, minthogy megpróbálja, mert úgy van vele, hogy neki úgyse fog menni. Persze ez közel se biztos, nem ismerem a srácot, de ugyanez volt a szituáció velem is.:D Szóval egy lehetséges opció:D
2017. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!