Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék könnyebben ismerke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék könnyebben ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem szokásom ide kiírni semmit, mert mindent meglehet találni a Google-n, de ezt a kérdést muszáj feltennem itt, mert bántja a fantáziámat. Nem ritkán szoktam beszélgetni csajokkal, meg ráadásul az iskolába sincs sok csaj, meg a városba se vagyok sokszor. A baráti körömmel se nagyon szoktunk csak úgy eljárni bulizgatni, amit bánok, de egyedül ki menne el bulizni, ha nem ismer senkit. Szóval ha véletlenül sikerül is megismerkednem egy csajjal, valahogy mindig úgy végződik, hogy barátkozni akar csak, meg nem akar semmit. Volt egy két olyan is, amiből majdnem lett valami, de nem voltam elég tökös, de azokból a hibákból már tanultam. Magamat nem tartom egy nagyszájú, beképzelt valakinek, baráti körben persze mindenki adja a nagyfiút, de ez nekem a csajok körében nem megy úgy. A szüleim szerintem túlságosan "jófiúnak" neveltek. Kinézetre se vagyok egy kirívó személy, pattanások persze vannak, emiatt nem olyan nagy az önbizalmam azt tudom. A legutóbbi csajnál is mikor meg kérdeztem, hogy lenne kedve összefutni valamikor, mindig lemondta az utolsó percekben, de végül belement, azt mondva hogy ő csak barátként akar találkozni. Igazából beszélgetés közben lányokkal csak a szokásos monoton kérdéseket tudom feltenni, hogy mi újság, milyen napja volt stb. Mi az amiken ezen is változtathatnék? Meg úgy az egész stíluson? Tudom, ha valaki nem akar elfogadni amilyen vagyok, akkor azt hagyni kell, de egy idő után idegesítő, hogy senkinek se jön be ez a stílus. Szóval valamit biztos rosszul csinálok:D köszi a válaszokat, 19/F

2017. jan. 27. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is próbáld ki az anotalk-ot!

Ott tudsz változtatni azon, hogy túl lépj a monoton ismerkedési formákon mint például a mi újság, milyen napod volt.

Idők kérdése az egész, egy kicsit gyakorolsz aztán a "megszerzett tudást" átviheted élő gyakorlatba.

Sok sikert!

2017. jan. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Esetleg tudsz valami olyat mondani amit érdemesebb nem kérdezni?:D
2017. jan. 28. 11:30
 3/5 anonim válasza:

Érdemes nem kérdezni, hogy naponta hányszor nyúl magához,stb. :D

Ne hülyéskedj már, csak nyugodtan, főleg ha anotalk-on próbálkozol :D

2017. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De azon kívül. Egy két helyen lehet olvasni hogy kerüljük az ilyen mizu, stb kérdéseket xd
2017. jan. 29. 18:53
 5/5 anonim válasza:
hát, valahogy nem vok ennyire hátrányos helyzettel mint te..nem is volt ilyenem.. eléggé nyilt vok az emberek felé még ha 13 is vok (köhöm 2 honap mulva 14 c: már leszek valaki xd) .. sok haverom van különféle korosztályból is.. nagy trükköm nekem sincs.. csak adom önmagam és sokat nevetek és mosolygom (nem erőltetetten..hanem ink. természetesen) (tipikus "csapkodok mint egy retardált fóka aki kapkod levegő ért" nevetésem van xd) nem tom mennyire lesz hasznos, (azon se lepodnék meg ha azt mondanád h tök feleslegesen irok regényt ide és innk. ugorjak a vonat elé :c xd ) de legyél bevállalósabb.. keress valakit aki egy hullám hosszon van veled..hidd el nagyobb az esélyed..kicsit nyilj ki neki...v bokolj..stb..mert lehet h valamit most nem csinálsz tul jol és ezért nem is jön össze ....és ha ugy érzed akk probálkozz be egy randi felkéréssel :D nem tudom h mien a személyiséged.. és nem is ismerlek... de hátha igy össze fog jönni valakivel biztosan! :D (am..kétleném h megfogadod a tanácsaimat..v idot forditasz rá h elolvasd egyáltalán.. mert,majd te is biztos egy 13 kis krumplitol fogadod el a tanácsait akinek a fején vannak a vizsgák is.. xddd) de azért remélem h tudtam segiteni... :o c:
2017. márc. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!