Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti adnátok esélyt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti adnátok esélyt ilyen srácnak?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,169 cm magas,barna hajam van és barna szemem. Kövér vagyok.


Szeretek filmeket és sorozatokat nézni,kockulni, olvasni,sétálni,érdekel a történelem és az irodalom, illetve a paranormális jelenségek és a természet feletti,szeretek fotózni is, és verseket meg novellákat írni (regénnyel is próbálkozom de azt még nem nevezném igazi regény írásnak).



2017. jan. 31. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Mennyire vagy kövér?

Amugy ennyiből nem lehet eldönteni de ezek alapján, sztem adnék.

2017. jan. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pesze ,ezek alapján eléggé hasonlítunk:)
2017. jan. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Itt mondjuk azért számít hogy mennyire vagy kövér. Nekem van olyan osztálytársam aki kifejezetten duci, de jól áll neki, meg olyan ismerősöm is akitől (túlzás) futnék ha akarna tőlem valamit
2017. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát arra ne számíts h tolongani fognak és nem azért ne számíts erre mert mondjuk kövér vagy hanem a tulajdonságaid miatt. A leírt tulajdonságok alapján te egy nagyon jó arc csávó lehetsz akinek normális gondolkodása van. Na ez a 2 dolog (ami egyébként nagy érték) a 20 alatti lányok számára értéktelenek. Nekik főleg 15-18 között az számít h mekkora a pofád vagy hány vagon cigit szívsz el hetente vagy mennyit piálsz és az év végi átlagod még véletlenül se legyen 1.8-nál több. Ugyanis nekik van egy ilyen "álmuk" h ők meg tudják változtatni a pasit vagyis h jobbá tudják tenni érted. Nekik ez ilyen beépített cucc. Aztán a legtöbb ilyen nevetséges kapcsolat tart kb max 3 hónapig mert a fiú megcsalja v lebasz neki egy pofont és akkor a kis buta lányka rájön h ja hát ez nem jött össze. Ilyenkor jönnek képbe a normális srácok azaz a lelki szemetesek. Rájuk szükség van h talpra álljon a bánatából és mindaddig kihasználja a jófejséged amíg nem jön egy újabb előbb leírt tulajdonságokkal rendelkező csávó és nem jön össze vele. Eddig a pontig vagy az úgynevezett "legjobb barát". Aztán ha összejött a csávóval a legjobb barát hirtelen leszart semmibe vett barát lesz mert onnantól kezdve a büdös életbe nem fog neked visszaírni v találkozni veled.

Természetesen vannak kivételek és én csak a saját 16-18 éves korom közötti tapasztalatokat tudom neked leírni és nyilván nem az összes lány ilyen de hidd el 100-ból 70-75 biztos ilyen...

Ha eljön a megfelelő ember nevetségesen könnyen létrejön köztetek az IGAZI szerelem, ez is saját tapasztalat! Bár nekem erre 20 éves koromig kellett várni :) Remélem segítettem!

2017. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled, eddig nekem is csak ilyen tapasztalataim voltak.
2017. febr. 1. 16:25
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok! Csak még annyit hogy azért 20 felett már benő a fejük lágya általában mert ott már felértékelődnek az ilyen tulajdonságok amiket leírtál. Sajnos a világ így működik. Mert később ezekből a tini korban sztárolt csávókból lesznek a masszív alkoholisták meg lepukkant emberek. És ha megnézed azok aztán egyedül maradnak vagy csak valami hatalmas szerencsével marad mellettük valaki hosszútávra... Szóval sztem megéri ezt a serdülőkort normálisként átvészelni és egy nagyon hűséges társat találni utána minthogy végigbulizni az életet lityifityi max fél éves kapcsolatokkal az érettségiig aztán egész életedben a csicska lenni mindenféle cégeknél mert nem értesz semmihez :)



De meg kell jegyezni ismét h a te korodban is már léteznek normálisak visszafogottabb lányok csak őket elég nehéz megtalálni mert nem nagyon mutatkoznak semerre :)

Egyébként z én személyes kedvencem mikor látom h a kis 14 éves lány írja h én erős vagyok átvészelem ezt a ku..a nehéz életet, vagy elegem van a pasikból a szerelemből..:D a szerelem fogalommal akor dobálózz ha több mint egy éves kapcsolatod ért véget..akkor lehet szerelemről beszélni sztem :)

2017. febr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok oldalú vagy! Kevés olyan embert ismerek aki ennyi mindent szeret csinálni. Van esélyed van NORMÁLIS es intelligens lányoknál. Meg kell tudni szűrni őket. Rengetegen vannak köztünk elég rossz erkölcsi normákkal rendelkező lányok. Ezektől mentsen meg téged az élet ! :D Olyat érdemelsz aki értékeli az előbb leírt tulajdonságaid, mint az írás. Kocka lányként a kockaságod is plussz pont lenne a szemembe :D


Az egyik válaszolónak üzenném utolag : igen, igen .... Rengeteg a 14 éves "eret vágok mert elhagyott a facebook szerelmem " típusú lany... En is ismerek sajnos párat. De ettől függetlenül vannak normálisak is, akik ellenük vannak a korosztályuk és a társadalom ilyen fajta "fogyatékosságának".

14/l

2017. febr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen pontosan így van. Eszemben sem volt általánosítani a lányokat hiszen vannak olyanok is akik olyanok mint az angyalok :) Ha velük összejön egy ilyen normális srác akkor az megfogta az Isten lábát! :D Csak sajnos a többség nem ilyen :) Örömmel látom akkor hogy te abba a 20-25 emberbe tartozol a 100-ból aki normális :)
2017. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

üdv rokon lelkek vagyunk én a film,sorozat vers novella kivéve talán a kockulást nem igazán szoktam játszani illetve néha. És én sem vagyok átlagos alkat nagyon nem.

Na mindegy ha dumálnál írj rám nyugodtan.

20f

2017. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

2. válaszoló, én ebbe belekötnék ha nem baj. 16 éves vagyok és nekem pont az a bajom, hogy sehol nem találok olyan fiút, aki normálisan tudna viselkedni.

Kedves Kérdező!

Ezzel a problémával nem vagy egyedül. Mint már mondtam, 16 éves vagyok. Nem vagyok valami szép, (már ha a mai lányok kacsaszája annak számítana...) de én legalább tiszta szívből tudok szeretni amire büszke vagyok. A külsőd: nem hiszem, hogy olyan kövér vagy :) És miért ne adnának neked esélyt? Nagyon normális fiúnak tűnsz (bár lehet ez azért van, mert szeretem az irodalmat, szeretek verseket írni és még sorolhatnám) és nem hiszem, hogy félned kellene ;)

2017. febr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!