Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertáltként hogy találjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertáltként hogy találjak párt magamnak? 18/f

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen nyílok meg új személyek előtt,nem szeretek annyira bulizgatni,inkább csak azt szeretem amikor pár emberrel összeülök.Nem vagyok az a poéngép,szabadidőmben sok mindent szeretek egyedül csinálni és szükségem is van rá.Szóval igazából az a kérdésem,hogy tudnék-e így lányt találni magam mellé,illetve hol próbáljak megismerni hozzám hasonló lányokat?
2017. febr. 4. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
először is ne használ ilyen szavakat mint pl introvertált.... próbálj meg lazulni, ha benyögsz vmi perverz vagy elmebeteg dolgot nem fognak kiközösíteni, örülni fognak neki. de tudd, hol a határ. ha meg egészen biztosan olyan csajt akarsz mint te akk a könyvtárba keresgess
2017. febr. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Lányként azt tudom mondani, hogy bárhol találhatsz lányokat :)

Nekünk sokszor még hízelgő is, ha egy félénkebb fiú a kedvünkért összeszedi magát

Viszont ha már összeszedted magad, akkor felejtsd el, hogy te "introvertált vagy". Úgy értem, hogy ne beszélj erről, ne nagyon poénkodj ezzel, mert szerintem nagyon sok ilyen fiú attól lesz gáz és attól nem vonzó a számomra, hogy beskatulyázza magát, és azt látom, hogy nem is igyekszik javítani ezen.

Egyébként pedig biztos van valami, ami rád jellemző és másokban nincs meg, lehet, hogy tök jól főzöl, vagy sokat olvasol, teljesen mindegy. Ezekre erősíts rá, mert így akármilyen felénk is vagy, észrevehető leszel egy társaságban.

És pár általános tanács:

1. Érd el, hogy a lány különlegesnek érezze magát

2. Éreztesd vele, hogy gondolsz rá akár váratlan üzenetekkel

3. Tiszteld őt. Soha ne éreztesd vele, hogy ő akár kevésbé okos, mint te, vagy bármi. Egy lány azt is szereti egy fiúban, hogy önbizalmat ad, és önmagunk egy jobb verziójának érezzük magunkat miatta.

4. Ne legyél túl sok. Valamiért a komplikálásra való hajlamunkból az is jön, hogy szeretünk egy picit szenvedni, küzdeni. Ha egy fiú rögtön odadobja magát, hogy "jajj, de szerelmes vagyok", nem lesz érdekes. Egy kicsit Játssz is, néha várakoztasd a válaszolással, ha messengeren beszéltek, és NE írj neki, ha az előző üzenetre nem válaszolt, valószínűleg látta, csak valamiért elhalasztotta a válaszolást. Ha ilyenkor továbbra is írogatsz neki, azzal kétségbeesettnek tűnsz és inkább menekülni fog előled.

5. Adj magadra! Nem kell, hogy drága cuccokban járj es te legyél a falu bikája, de legyél mindig tiszta, ápolt, mert ezek nagyon fontosak egy lánynak.

6. Vedd lazán. Igen, lehet, hogy vissza fognak utasítani, mint mindenkit. De ha nem görcsölsz rá, hanem úgy nézel erre, mint egy módra ahhoz, hogy megismerd magad és javíts a hibáidon, akkor még élvezhető is, ráadásul megismerhetsz közben egy csomó jófej embert.


Szóval szerintem akárhol találhatsz lányokat, járj nyitott szemmel :) akár a suliban, az utcán, vagy az egyik barátod ismerőse... rengeteg módja van, nem kell hozzá feltétlenül bulikba járni.

Remélem, hogy segítettem, és hajrá! :)

2017. febr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Legyél bulibáró.
2017. febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
74%
Könyvtár,filmklubok,internet..felejtsd el az olyan csajt aki azt mondja,legyél laza,meg ilyenek.ezek idióták..egyáltalán ne legyél soha másmilyen mint vagy.vannak introvertált lányok is.azért irtam a netet is,mert sokan nem szeretnek járni sehova,de vannak ugy mint te!
2017. febr. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!