Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsak le egy lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le egy lányt?

Figyelt kérdés
A lány folyton a barátnőivel van és valahogyble szeretném szólítani. Még sose beszéltünk és mindketten 16 évesek vagyunk? Hogy illene vagy kéne félrehívnom és miről beszélhetnék ilyenkor vele? Vagy ha félrehívom elhívhatnám valahova ha még sose beszéltünk?

2017. febr. 11. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Ne hívd félre, mint egy dedós, aki mulya 2 embernél több előtt beszélni. Odamész, "szia, észrevettelek már egy ideje és úgy gondoltam megihatnánk valamit, mit szólsz ma délután ráérsz vagy inkább pénteken?" ennyi
2017. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az elsőnek igaza van.


Légy magabiztos nézz a szemébe és legyél határozott arra a pár percre. Bármennyire is félénk, visszahúzódó vagy.

Sok sikert!


Ha meg esetleg nem jön össze akkor ne keseregj sokat mert nem történt semmi... Sok másik lány van még.

2017. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Vedd fel vele a szemkontaktust es kacsincs ra es ha mosolyog jovagy nala de ha nem akkor oda se meny! ha meg oda mesz mond neki nincs kedved valamikor logni vagy valami haslonlo.
2017. febr. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem annak nincs ertelme, hogy ott vannak szazan es ott hivod randira es akkor a lany meg azon agyaljon hogy ezt most 30an hallottak, ami amugy tok privat dolog es eselyt sem adsz neki ezen gondolkodni. Miert nem irsz ra fbon? Mondjuk nagyon vagany hogy igy odamennel, de... en ezt valahogy sohasem birtam. Meg ott mindenki elott.. nem tudom... en akkor mennek oda, amikor nincs vele 100 masik ember. Csak van olyan alkalom
2017. márc. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!