Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon gaz?

Figyelt kérdés
Ciki hogy nincsenek barátaim ?

2017. febr. 14. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Aha
2017. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
dehogy ciki:D Nekem sincsenek, és boldog sikeres sportember lett belőlem:D(igazából egyetlen ember van, de őt cask neten ismerem, élőben nem) Na de nem azt mondom, hogy rossz az akinek van, de nem mindig előrevisznek ám az emberek/barátok, még ha az is lenne a szándékuk. Olyan barátokat meg nehéz szerezni, akik valóban ambíciózusak, pozitívak, empatikusak, stb.
2017. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé
2017. febr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsenek, de jól megvagyok. 18F
2017. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy minek kellett lepontozni engem. Kerdes az volt, hogy ciki-e, hogy nincsenek barátai. Erre a valasz igen, vagy nem. En az utóbbira szavazok. De mivel normális valaszt adtam... Vagy tan faj az igazság???
2017. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem egészséges, viszont nem is mondanám gáznak. Úgy nem gáz, hogy szégyen lenne, úgy viszont gáz, hogy nem érzed jól magad miatta. Ha kellenek barátok tegyél érte, menj el helyekre, szólíts meg embereket, akár tescoba menj oda emberekhez, és kérdezd meg, hogy nem-e tudják merre vannak ezek meg azok, aztán elegyedj beszélgetésbe, ha vevő rá a másik fél. Nincs megszabva, hogy milyen típusú emberekkel barátkozz, és nem is szükséges feltétlenül olyannak lennie, hogy sokáig tartó, cask próbálj meg barátságosan interakcióba kerülni emberekkel.


Utolsó, az igazság relatív, mert te érthetted úgy is azt, hogy gáz, hogy szégyen a dolog, de úgy is, hogy neki nem jó, tehát hogy nem egy túlzottan egészséges dolog, tehát nem egy konstruktív kritikának szántad. Nyilván függetlenül attól, hogy hogyan értetted, ő így értelmezte. Nem véletlenül, mert semmi bizalma nincs az emberekkel kapcsolatban, és igazándiból meg is értem, kevés a jó szándékú emberke. Illetve így hogy nem fejtetted ki, további "leszarom" érzést fejthet ki benne, tehát hogy ennyire foglalkozol vele csak, hogy "eléggé gáz".:D

2017. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!