Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kéne csinálnom? Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom? Hogy tudnám elnyomni?

Figyelt kérdés
Most kerültem új iskolába és azt érzem hogy az egyik osztálytársam kezd megtetszeni. Eléggé önbizalomhiányos vagyok nem nézek ki túl jól szóval nem szeretném hogy ez az érzés erősödjön? Mit tudnék csinálni ezzel?

2017. febr. 15. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne is probálkozz osztálytárrsal. Tényleg nem akarok rosszat, de ne, én is megszívtam és tudom milyen.
2017. febr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bármikor amikor megtetszik egy lány inkább azt akarok, hogy ne legyél belé szerelmes csak mert nem nézel ki jól? Igaz osztálytással valóban nem jó, de mit számít, ha boldog az ember?
2017. febr. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!