Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedhetnék fiúkkal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék fiúkkal?

Figyelt kérdés
Nem volt még barátom, de nagyon szeretnék megismerkedni valakivel. Sajnos olyan szakon tanulok, ahol alig vannak fiúk, így nem igazán tudok suliban ismerkedni. Adok magamra, nem vagyok csúnya lány. Nem járok bulizni, mert engem nem igazán vonz az alkohol és azok a dolgok, amikkel szórakoznak a mai srácok. Ne értsétek félre, nem vagyok egy otthon ülős lány, vannak hobbijaim, zenélek és sportolok is, szeretek a barátaimmal lenni. Hol/hogyan tudnék ismerkedni srácokkal, ha nem az éjszakai bulikban szeretnék összejönni valakivel?

2017. febr. 17. 15:13
 1/10 A kérdező kommentje:
bocsi, lemaradt: 19/L
2017. febr. 17. 15:15
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Könyvtár, busz, könyvesbolt, internet, városi programok, közösségek, baráti kör, kisbolt.

Legalábbis én ezeken a helyeken találok sokszor jófej embereket.:D

L

2017. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szakra jarsz??

Hat esetleg neten nezhetsz valami programot aztan elmesz es ha tetszik valaki lepszha meg nem lepsz vard a csodat :D

Neten is tudsz tarskereson de ott allitolag sok idegolo ember van.

Barataid altal is tudnal, baratod baratjanak a baratja persze nehez az ismerkedes mert mennyi arra az esely hogy passzoltok??

Szerintem jarj el olyan helyekre/ proframokra amik erdekelnek aztan elso kozospontnak az jobb mint a semmi.

2017. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elég nagy tévhit, hogy a buliban lehet ismerkedni. A buliba nem azért megyünk, hogy kapcsolatot keressünk, azok csak alkalmiak, és nem összejönni szeretnénk a lánnyal. Ezt úgy 75%-ra mondhatom. Szóval egyáltalán nem gáz hogy nem jársz bulizni. Nem ott kell kapcsolatot keresni.


Erre van egy könnyű megoldás. Csinálj olyan dolgokat, amik során újabb és újabb embereket ismersz meg akár hetente, vagy naponta. Minél több embert ismersz meg, annál jártasabb leszel, és annál nagyobb az esélyed hogy megismerkedsz olyasvalakivel akinek te is tetszel, és ő is neked. A másik pedig hogy ne félj rámosolyogni ha tetszik valaki.

Interneten is tudsz ismerkedni, csak azzal vigyázni kell. Itt meg ne ismerkedj, tapasztalatból mondom. 18/f

2017. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%

Velem pl itt lehet elkezdeni!

31/F

2017. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nem aput keres...
2017. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Le fognak pontozni ezért kegyetlenül, de akár itt is tudsz ismerkedni.
2017. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
engem se vonz a buli meg az alkohol,nem volt még barátnőm és már régóta szeretnék egy rendesebb,szolidabb lányt, aki nem mutogatja magát facebookon. 21f
2017. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Mondj magadról 3 jó, és 3 rossz tulajdonságot privátban kérlek. Ha megfog a leveled, írok. :) Addig meg nem reklámozom magam.
2017. febr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21F Hasonló gondok van kedved írhatsz
2017. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!