Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti adnátok egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti adnátok egy olyan srácnak esélyt aki cseppet sem olyan sem külsőre sem belsőre mint a mai fiúk legtöbbje?

Figyelt kérdés

Elsősorban a 16-17 éves lányok véleményére vagyok kíváncsi, mivel én is 17 éves vagyok.

És sokak szerint a kérdésben le írtak miatt nem volt még soha barátnőm.



2017. febr. 19. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az hogy kicsit se olyan az elég sok minden lehet, szóval lehet pozitív és negatív is. 19l
2017. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Csak olyannak.

l

2017. febr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Ugyan nem lány vagyok, de nekem szoktak esélyt adni.

Aztán később kiderül, hogy ez mit sem ér, mert úgysem lesz képes elfogadni senki hosszú távon, hogy a társadalomnak és az elvárásoknak sem vagyok képes megfelelni, és teljesen más az értékrendem :/ Ez van

2017. febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nekem nem különösebben jön be, de nem befolyásolna semmit ha kedvelem az illetőt

de egy csomó barátnőm szóba se állna egy fiúval se arcszőrzet nélkül :D

16/L

2017. febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
bocsi rossz kérdés, előző voltam
2017. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt hogy cseppet sem vagy olyan mint a mai fiúk? Ez jelenthet jót/rosszat... Kicsit részleteznéd?
2017. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kuslore ismeros a dolog.kopaszon,old school kinezettel nem rajonganak ertem :D
2017. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves hatodik válaszoló!


Azt értem ez alatt hogy nem az a fontos számomra hogy minél több lányt le fektessek és szét drogozzam meg piázzam magam minden hétvégén. És más dolgok is érdekelnek mint a legtöbb mai srácot. Illetve az öltözködésem se olyan hogy: Airmax, köldökig kivágott póló, bokáig érő "Sith Lovag" kardigán ahogy én hívom :D

Én inkább megmaradok a sötétebb színű felsőknél, nadrágoknál és a jó öreg ferde cipzáras motoros dzsekimnél meg a Converse dorkómnál :D

2017. febr. 19. 21:53
 9/13 anonim válasza:

Attol függ mit értessz az alatt, hogy más külsőre és belsőre is.

Én nekem minden álmom egy olyan fiú aki nem olyan mint a legtöbb mai fiú.

Ez alatt értem azt, hogy tud udvarolni, nem a szexen jár egyből az esze, elvisz randizni, van saját stilusa..( de közben jól is néz ki) nem az a superstar meg kockás ing ..stb

2017. febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Régen rossz ha egy lány csak is kizárólag az öltözködésed alapján jön össze veled vagy sem. Mindenkinek más stílus áll jól és azt kell erőltetni ha van rá lehetőséged.

Tapasztalataim alapján csak a belső a lényeg,hogy mennyire vagy bunkó vele.

Tisztelet a kivételnek.


21/F

2017. febr. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!