Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon ez így mit jelenthet?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez így mit jelenthet? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Tudom,hogy a konkrét helyzet és személyek ismerete nélkül kicsit nehéz választ adni erre a kérdésre,de azért próbáljátok meg!Szóval van egy lány,akivel elég jókat beszélgettünk facebookon,meg még régebben élőben is.Aztán nemrég összefutottunk egy nyilvános eseményen,és ő először olyan aranyos volt,ahogy már megszoktam tőle,de mikor kicsit később beszélni szerettem volna vele,elég bunkó volt és azt mondta,hogy nem érdekli,amit mondani akarok.Facebookon meg letiltott.Mivel nem gyakran találkozunk,nem is tudok beszélni vele,meg nem tudom,hogyan kellene.Fogalmam sincs,hogy mi baja lehetett,nem tudok róla,hogy bármi rosszat tettem/mondtam volna.Persze lehet az a baja,hogy idősebb vagyok nála,de erről már volt szó köztünk,és nem mondta,hogy zavarná.

Szerintetek mit jelenthet,mire utalhat a viselkedése?Én mit tudnék tenni/kellene tennem?Lányok és fiúk válaszát is várom!Kort,nemet légyszi írjatok!

18/F



2017. febr. 19. 18:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja,és azt kifelejtettem,hogy nekem elég komolyan tetszik ez a lány,és beszéltünk is ilyesmiről,és olyanokat mondott meg írt,hogy nem zavarja,hogy tetszik nekem,meg hogy ő is nagyon bír.
2017. febr. 19. 18:10
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem akar tőled semmit, ne zargasd. Bár elég csúnyán közölte, de ennyi a lényege.
2017. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!