Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lettek ilyenek a lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettek ilyenek a lányok?

Figyelt kérdés

Azt hiszem az alábbi videó tökéletesen összefoglalja hogy milyen manapság a lányok 90%-a


[link]


Milyen alapon van az ilyen lányoknak bármilyen igényük is ha ők a világon semmihez sem értenek a szelfizésen kívül? Nagyon zavar hogy mindenhol csak ilyen lányokba botlok Budapesten. Természetesnek veszik hogy mindenből a legdrágább kell nekik teljesen el vannak szállva maguktól. Ha vannak is normális lányok azok annyira zárkózottak hogy lehetetlen jobban megismerni őket. Tényleg erre van igény? Hogy minden lány iPhone-ozós hercegnő komplexusos semmihez sem értő partir#banc legyen? Ne már...



2017. febr. 21. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Azért vannak normálisak de az tény hogy egyre kevesebben. Én ezért is sza...rok már az ismerkedésre, inkább maradok egyedül mint hogy egy ilyen buta ribivel legyek. Ezek arra jók hogy megbassz...ák őket, de másra nem.
2017. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

hát igen, erre. Aztán majd a harmincas korosztályban talán fogsz találni még normálisakat.

És a normális lányok azért zárkózottak, mert ezek a ....ok elvették az önbizalmukat. Hisz akárhova néz, csak azt látja, hogy a fiúknak csak ez a jó. Szóval ha már szidjuk a lányokat, szidhatjuk azokat a fiúkat is, akiknek ez jön be

2017. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Azért nem a 90% ilyen.

Mondjuk, ha nem ilyenre vágysz, akkor nem ilyen helyen kell keresgélni.

2017. febr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Egyébként a modern feminizmus az oka, az hangsúlyozza annyira ezt hogy a nők is legyenek jobban függetlenek családi és szexuális értelemben, keféljenek nyugodtan jobbra balra, és ne az legyen a vágyuk hogy családban éljenek egy férfi mellett, mert az a nők elnyomása... Ez az idióta baromság az oka annak hogy ennyi ribi van, emiatt egyre több alkalmi kapcsolat, nem amiatt hogy a férfiak csak szexet akarnának. Régen is ugyanannyi szexuális vágya volt a férfiaknak mint most csak akkor még a nők nem vallották azt hogy menő dolog össze vissza kefélni inkább szégyennek érezték és nem dugatták meg magukat bárkivel, volt még méltóságuk. Most viszont már nyugodtan megtehetik mert miért ne sőt nem hogy méltatlannak érzik maguk az iylesmitől de még büszkék is rá. Csak az a baj hogy a biológiát nem lehet átírni, az állatvilágban is rengeteg példa van ahol a hímegyedek nem vágynak olyan nőstényre amit már egy másik megkúrt.... Sőt a monogám kapcsolatra is, pl farkasok is egy életre választanak társat. És az ember is biológiai értelemben egy ilyen lény. És bizony a nők kezében van a döntés joga arról hogy ő most családot akar vagy ribi lesz és él a feministák szerinti nagy szexuális függetlenségével... Úgyhogy amelyik kva azon nyavajog hogy csak dugni akarnak a férfiak, nos annak üzenem hogy saját maguknak köszönhetik ezt a nők.

A normális lányokat viszont sajnálom, akik családot akarnak és tisztelik magukat annyira hogy nem fekszenek össze bárkivel. Nekik nehéz, épp úgy ahogy a normális férfiaknak.

2017. febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Valóban csak szép szelfiket csinálnak, és vannak fiúk, akik megveszik nekik a dolgokat amiket kérnek. Elvárják, mert megtehetik.

Ha neked nyerőszámú lottószelvényeket osztogatnának azért, mert szépen mosolyogsz, te sem panaszkodnál.

Ha nem lenne rá igény, ezek a lányok tönkremennének és ők is inkább munkát keresnének.

De eltartják őket, akkor miért tennék?

2017. febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Te meg 6-os csak ne véleményezd normáils vagyok-e vagy sem. Nem ismersz,én sem téged,így nem alkothatunk véleményt egymásról! Ennyi!

5-ös voltam.

2017. febr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ilyen helyeken nem hiszem, hogy vannak normálisak :D
2017. febr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát én normális vagyok(szerintem).

Egyáltalán nem vagyok zárkózott, eddig mindenki azt mondta, hogy szép vagyok, mégsem talált eddig rám a szerelem.

Ennyit erről.

2017. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Heló!

Egyetértek lányként is.

Mert a férfiaknak erre van igényük, ritka akinek más a felfogása.

Én is ezért nem találtam párt.

Egy olyan emberrel sem találkoztam ami ott az a valami plusz, különlegesség, ami kihozza belőlem azt a bizonyos valamit.

L

2017. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem manapság a nem ilyen lányok visszahúzódóak, keveset járnak szórakozni, éppen ezért a fiuk észre sem veszik őket, olyanok mintha láthatatlanok lennének. Tapasztalatból beszélek.
2017. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!