Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt vehetjük a tetszés jelének?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt vehetjük a tetszés jelének?

Figyelt kérdés
Mit jelent, ha mentem a folyosón és ott volt egy fiú aki rám nézett majd az ajtó felé(addig az ajtón lévő órarendet nézte) majd amikor elmentem mellette akkor elkezdett felém fordulni, mintha utánam akarna nézni(nem tudom, hogy utána mit csinált) bocsi a hülye kérdésért, de asszem 2 hónapig úgy tűnt, mintha érdeklődne irántam, de ennek már vagy másfél-2 hónapja, olyan mintha észre sem venne. Ezt vehetjük a tetszés jelének? Nagyon kéne egy megerősítő jel, mert tényleg el vagyok keseredve :/
2017. febr. 21. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyiből még egyáltalán nem biztos.
2017. febr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy megnézte az órarendet, és az órarend szerint pont arra volt dolga, amerre te mentél. Másrészről meg azért nézett fel rád, mert kíváncsi volt ki jött, lehet azt hitte egy ismerőse lesz az, és csak ezért nézett oda. Ezek még egyáltalán nem konkrét jelek. Ha a továbbiakban meg sosem figyelt fel rád, akkor meg pláne. Nem elkeseríteni akarlak, csak szembesíteni a tényekkel. Persze ettől függetlenül, az a kevéske esély fennáll, hogy tetszel neki, de ezek nem egyértelmű jelek, amiket leírtál.
2017. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!