Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most nem ismerkedni akarok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nem ismerkedni akarok, de van olyan fiú, aki egyetemista és nem rúg be kb soha? (Persze ihat egy-két sört, de nem megy részegedésig. )

Figyelt kérdés
Rengeteg emberrel találkoztam mostanában, és 98%ban nem feleltek meg ennek a kritériumnak... 20/l

2017. febr. 21. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Egyetem 90%-ban erről szól, 10%-ban a műveltségről.:D Mindenkit az a 90%ék motivál arra, hogy az a 10% is jó legyen.
2017. febr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
22 éves vagyok, bár már nem járok egyetemre, de az egész alatt semennyi piát nem ittam, nemhogy illuminált legyek tőle.
2017. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jelen :D néha sörözgetünk de még sose rúgtam be
2017. febr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De különös... Pont ezen vesztem össze a kollégiumba tegnap az egyik sráccal mivel kiderült, hogy még csak egyszer voltam diszkóban tavaly, és total berúgva sem voltam még soha. Mindenki meg volt döbbenve, hogy miért nem, vagy talán a vallásom tiltja? Szerintük ezért nincs barátnőm annak ellenére, hogy nem vagyok csúnya egyáltalán de szerintem meg semmi köze hozzá, szóval igen én pontosan ilyen vagyok.
2017. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :) (utolsó ez jó sztori volt!)

Akkor megnyugodtam...

2017. febr. 21. 17:46
 6/10 anonim válasza:

Ez egy érdekes dolog, néha úgy tűnik, hogy az egyetem sokaknak a buliról szól. Természetesen ez nagyban függ az egyetemtől is.

Személy szerint én azok közé tartozom, akik nem isznak, és egyébként ismerek még néhány ilyen szaktársat. Egyszerűen az ivás elrontaná azokat a dolgokat, amiket szabadidőmben csinálok.

Kérdező, talán te sem iszol? Mi miatt vagy így vele?

2017. febr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem is szerettem semmilyen piát. Egyszerűen szerintem rossza az ízük és nem bírom meginni még a sört sem mert az meg keserű. 23F
2017. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pár éve még volt olyan,hogy berúgtam,de nem gyakran.

De most már nem kivánom az italokat,már csak alkalmakkor szoktam egy-két pohárral 21f

2017. febr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én iszom néha, de nagyon keveset, mármint pl egy pohár bort az ebédhez stb. Nem tudom miért, gondolom főleg a nevelésem miatt, nálunk a családban senki nem volt még részeg, ráadásul nem is vonzott sose, hogy jól berúgjak, dülöngéljek, ne tudjam kontrollálni magamat, hányjak stb.
2017. febr. 22. 18:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Életemben összesen nem ittam meg annyi piát amitől más egy este alatt akár kicsit is be tudjon rúgni, és azt a nagyon keveset is csak családi alkalmakon, illedelmességből. Utálom az összeset, utálom a részegeket is, és irtózom a hányástól. 21F :)
2017. márc. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!