Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van ra esely hogy ujra osszejo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ra esely hogy ujra osszejojjunk?

Figyelt kérdés

Meg nyaron megismerkedtem egy lannyal, aki mellesleg az evfolyamtarsam...egy bulin kerultunk kozelebb egymashoz, elotte nem beszeltunk sose...egyutt voltunk kb 3 hetet, nagyon jol elvoltunk, szerettuk egymast, de valahogy elrontottuk...ez volt juliusba...es azota ujra semmi...en kavargattam azota tobb lannyal is, de ugy erzem o volt az igazi...es elszeretnem mondani neki valahogyan, de felek hogy csak egy podara eses lesz belole...:( mi tevo legyek?

16f


2017. febr. 21. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem erről beszélj a lánnyal, mert lehet ő is szeret még téged :)
2017. febr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!