Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy végre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy végre legyen köztünk valami? Fiúk ti örülnétek egy ilyen kezdeményezésnek, ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

Megpróbálom tömören leírni. December elején észrevettem ,hogy egy iskolatársam aki eggyel felettem jár (most végzős) nézett , elég hosszan. Aztán ha valahol szembe mentünk egymással amikor közelebb ért szinte mindig lehajtotta a fejét vagy csak lesütötte a szemét , más merre nézett. nem igazán tudtam ezeket a dolgokat hova tenni , több barátnőm is mondta ,hogy tetszem neki , de nem történt semmi és igazából ez az ami a legnagyobb bizonytalanságot okozza ,hogy ha tetszem neki miért nem csinált még semmit?

Nekem ő nagyon tetszik egy barátnőm révén tudok róla ezt-azt és azok alapján szimpatikus.

Voltam annyira szerencsétlen ,hogy ezalatt az idő alatt elég kevésszer néztem rá vagy mosolyogtam rá mert rettentően zavarba jövök legtöbbször. Illetve legtöbbször a legjobb barátja is vele van aki az az "alfahím" típus és nem szeretném ha a srác aki nekem tetszik azt higgye ,hogy a barátja keltette fel a figyelmemet.

Az a barátnőm aki régről ismeri mondta ,hogy írjak rá egy iskolai ürüggyel.


Szerintetek írjak neki? Vagy csak nézzem sokat? Nemsokára elballag és félek ,hogy nem fog semmi se történni köztünk és nem akarok ölbe tett kézzel ülni.

Nagyon örülnék hasznos tanácsoknak! :()

Ő 18F és 16 (majdnem 17)L


2017. febr. 21. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne írj neki.

Hidd el élőbe jobb.

L

2017. febr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a netes ismerkedés híve , de nem merek odamenni hozzá. Lehet hogy gáz, sőt az, de nem merek.
2017. febr. 21. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
6%
Ha érdekelnéd, akkor ő kezdeményezne! Még fiatal vagy ahhoz, hogy ráakaszkodj egy fiúra.
2017. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

"Nemsokára elballag és félek ,hogy nem fog semmi se történni köztünk "

ÉS akkor mi a Jóisten történik, elfogynak a fiúk?????


Személy szerint nem szeretem a kezdeményezős lányokat. Ha nincs ahhoz bátorsága,hogy kezdeményezzen,akkor nem érdemel meg egy lányt. Majd találsz valakit, akinek kellesz legalább annyira,hogy egy beszélgetést önszántából elkezdjen veled.

2017. febr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet az előzőkkel. Nem lehet minden fiú egy alfahím, aki teljes önbizalommal nyomul minden lányra, akit meg szeretne szerezni. A leírtak alapján bír téged, de fél. Én azt mondom, hogy nyugodtan írj rá, de ne nyomulósan, de azért lehessen rá rendesen válaszolni. Lehet, hogy csak egy kis kezdő löket kell neki. Azonban ha te magad is félénknek tartod, lehet, hogy nem lenne olyan jó ötlet, ha akarnátok valamit egymástól. Ha mind a ketten féltek, elég nehezen mennének a dolgok.
2018. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!