Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van az hogy sehogy se...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy sehogy se talalok magamnak baratnot? 16f

Figyelt kérdés

Kedves vagyok, megerto, mindent megteszek akiert odavagyok, torodok vele, humorerzekem is van

Kulsomrol annyit hogy sok lany baratom mondta mar hogy jol nezek ki

Bulizos tipus vagyok, sok haverral

De lanyok teren nagyon nincs szerencsem...csak ilyen 1-2 hetes kavargatasok jutnak nekem, de normalis kapcsolat nem, pedig arra vagyom mindennel jobban

Valami tanacsot tudtok esetleg adni ezzel kapcsolatban, hogy mit csinaljak vagy mit ne? Koszi


2017. febr. 23. 15:55
 1/4 anonim válasza:

Van kiszemelted??

Ha igen hivd el randizni vegyél neki virágot. Stb.. apróságnak tűnnek, de egy lány ezt sokra értékeli.

2017. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez az hogy meg az sincs
2017. febr. 23. 17:49
 3/4 Stark2000 ***** válasza:
Akkor meg csak várj. Én sem találok senkit Augusztus óta. Majd jön.. :D
2017. febr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kb én is
2017. febr. 23. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!