Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves lány vagyok és tudom, hogy sokan fogják mondani, hogy még nem korai ezzel foglalkoznom de... szóval két éve volt egy osztálytársam akibe nagyon belezúgtam de sosem mertem elmondani neki és elköltözött, így a lehetőség végleg elúszott. ő volt az első srác aki tényleg komolyan tetszett. miután elment két évig egyszerűen senki sem tetszett. aztán az év elején találkoztam egy nálam két évvel idősebb fiúval és ő tényleg nagyon tetszett, de volt egy (nem olyan közeli) barátnőm aki meggondolta magát és elkezdtek járni de egy hónap után szakítottak.szóval ha még lehetne is belőle valami akkor is biztos, hogy ő örökre megsértődne rám és nem szeretnék rosszban lenni. aztán van egy osztály társam aki most nagyon tetszik de neki meg barátnője van...nem értem miért mindig ilyet fogok ki. pedig eléggé jól is nézek ki (165cm és 45kg szóval eléggé karcsú), minden barátnőm szerint szép arcom van, zöld a szemem és sötétszőke a hajam. tényleg nem tudom mi van... és nem is kifejezetten azzal van a bajom, hogy nem hívnak el, hanem azzal, hogy mindig rossz ember tetszik meg
2017. febr. 24. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Első dolog az, hogy nem korai ezzel foglalkoznod. 15 év az már elég érett ahhoz, hogy egy párkapcsolatot elkezdjen. Szóval neked az a problémád, hogy nem sikerül a szerelem, leegyszerűsítve...

Szóval, ha szép vagy, akkor a viselkedéseddel van baj. Lehet, hogy a legtöbb fiúnak zárkozotnak tünsz, legyél picit nyíltabb így a fiúk maguktól is oda mennek hozzád és lehet, hogy a következő fiú, aki megtetszik neked, azzal kölcsönös érzéseitek lesznek. 15/F

2017. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!