Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy eljem tul ezt az idoszakot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy eljem tul ezt az idoszakot?

Figyelt kérdés

Meg senkinem nem kellettem ugy igazan pedig vagyom ra h vkinek bejojjek nekem sose sikerult bezzeg a baratnoimnek igen nekem nem jon ossze semmi de telleg lanybarati eletben sem meg a fiubaratiban sem es nagyon szomoru vagyok ezek miatt mostanaban leplezem ezt es senki se latja ezt rajtam de legbelul megis olyan melyen vagyok

Volt mas is mar igy? H eljem tul? Segitsetek nem birom mar mindig a feltekenyt jatszani aki magaban szenved



2017. febr. 24. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ja és L/13-16 között...


Tanulj meg írni, legyen stílusod, és akkor kapsz valakit... Azt hiszitek sokat megéltetek, aztán ekkora problémákon sírtok...


F/17

2017. febr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó: úgy csinálsz, mintha te már felnőtt lennél és te mindent kitapasztaltál volna már. De még te sem tudsz igazán semmit.. És még helyesen írni sem igazán. Szóval a jövőben azt ajánlom, hogy inkább ne oktass ki másokat.
2017. febr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy szóval sem mondtam azt, hogy én mindent tudok. Mindenkinek vannak problémái, de nem kell tinikorban itt nyavcsogni, majd akkor, ha lesz 25... Azt elfogadom, hogy vannak helyesírási hibáim, de mivel nem magyar suliba járok, nem nagyon érdekel. Azzal, hogy valaki itt rövidíttéseket használ, azzal nekem nincs bajom, én is használom, de azért az ékezeteket be lehetne tartani (telefonról is!)...
2017. febr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha vágysz valakire, mond meg neki őszintén, és ne kövesd a többieket. Ha saját stílusod és módszered van, az megment. Bízd az egyéniségedre.
2017. febr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szerelem tanács adó válasza:
Figyelj mindenkinek megvan a szerepe, nem mindenki éli végig az életét hogy volt kapcsolata, ne szomorkodj. fogadd el és kész
2017. febr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!