Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Láttam egy lányt a könyvtárban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam egy lányt a könyvtárban, de aztán szem elől tévesztettem. Annyit tudok, hogy rendszeresen oda jár. Hogy cserkészem be úgy, hogy ne tűnjek creepynek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 26. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb ott lesz, próbálj meg vele szemezni. Ha többször is találkoztok, kezdj el neki köszönni. Aztán ha már többször is köszöntetek egymásnak akkor megszólíthatod. Ezzel nem hinném hogy ijesztőnek tűnnél, szimplán csak barátságosnak.
2017. febr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne kapucniban fűvel és láncfűrésszel.

AMúgy meg csak szólítsd meg, ha bejössz neki, akkor úgyis elfogtok tudni beszélgetni, ha nem akkor meg nem, de szerintem tégy próbát, gondolj arra, hogy a Mona Lisa is megtudta festeni ez a Da vinci-t, ami azóta felbecsülhetetlen értékkel bír.

2017. febr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már azzal imponálsz neki, hogy te is gyakran jársz könyvtárba. Nagyon eredeti: Kérdezd meg, merre találod ezt meg azt a könyvet, amíg meg odavezet, addig légy kreatív, találj ki valamit :D
2017. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Creepy. Ez valami új "divatszöveg", vagy te ugyanaz a kérdező vagy?:D

Egyébként énis csak annyit tudok ajánlani, hogy ha legközelebb meglátod kezdj el neki köszöngetni, majd később pedig megszólítod.

2017. febr. 27. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!