Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti ismerkednétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ismerkednétek ilyen fiúval? (Bővebben kifejtve a leírásban)

Figyelt kérdés

169 cm magas vagyok, sötétbarna hajam van, és sötét barna, kicsit zöldes szemem. 87 kg vagyok (de ezen már dolgozok). 17 éves vagyok.


Nem vagyok bulizós típus, persze megvolt nekem is a magam züllős időszaka, de most már nem csinálok ilyesmit mert meguntam.

Nem járok bulikba és emberek közé nagyon, mert nem bírom elviselni a mostani társadalmat, főképpen a korosztályomba tartozó emberek többségét. Csak hogy mindenki értse: Nem tudom elviselni a rendszer hamisítatlan hulladékait akikben már egy deka élet nincs, csak agyatlan robotok (Ezek leginkább a felnőttek ugyebár, persze nem mind). Nem tudom elviselni a flegma,tapintatlan,öntelt és unalmas embereket sem. Ezen emberek képviselői leginkább a korosztályomhoz tartozóak, és a fiatal felnőttek (huszonévesek) de gondolom ez teljesen nyilvánvaló volt szinte mindenki számára.

Így hát,nincs nagy társasági életem, annyiból áll ki a szórakozásom már kb 1 éve (Régebben más volt a helyzet, de mint mondtam, az hosszútávon nem tett jót nekem hogy kimegyünk néhányan az egyik helyi presszóba 2-3 órára esténként és megiszunk valamit, csocsózunk, beszélgetünk, dohányzunk.

Persze a társaságomba tartozó emberek is hozzám hasonlóan problémás személyiségek ezért tőlük is egyre távolodom, de ez egy másik történet.... Legyen elég annyi hogy nekik sosem leszek "elég jó" és kezdem unni már ezt. És egyre inkább afelé a döntés felé hajlok hogy inkább megyek tovább egyedül, majd találok másokat, vagy nem de abban az esetben egyedül is megleszek. De mint mondtam, ez még a jövő zenéje....



De félre értés ne essék, nem vagyok egy összetört ember aki csak az ágyban fekszik és bőg.


Sok mindent szeretek csinálni.

Szeretek sétálni,fotózni,írni,olvasni,zenét hallgatni,filmezni,sorozatozni,beszélgetni (persze sajnos "igazi" beszélgetésre ritkán nyílik alkalmam, mert nagyon megválogatom azt hogy kivel kezdek ilyesmibe),szeretek főzni is.Régebben sokat játszottam PC-n de amióta a számítógépem tönkrement nem volt pénzem olyat venni amit használhatnék ilyen célokra, úgyhogy ezzel egyenlőre felhagytam, majd talán a nyáron.... És el szeretnék kezdeni gördeszkázni is még ebben a hónapban.



2017. márc. 2. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne egy barátnőtől várd a megváltást! Először tedd rwndbe a dolgaidat! Ha az életed egy lány körül forog, akkor el fog hagyni, mert nem leszel olyan vonzó számára... De jó úton haladsz :)

2017. márc. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem várok megváltást. Csupán kíváncsi vagyok minél több ember véleményére arról hogy nekem és a hozzám hasonló embereknek miért ilyen nehéz párt találni. Mert érdekes módon. ismerek 2 olyan embert is akiknek szinte teljesen ugyanilyen személyisége van mint nekem, csak ők velem ellentétben helyesnek számítanak a lányok szemében és mégsem találtak még párt maguknak egyszer sem pedig az egyik 2 évvel időseb is mint én.
2017. márc. 2. 15:20
 3/8 anonim ***** válasza:

A kinézeteddel nem lehet nagy probléma a leírtak alapján, viszont!

Az a bizonyos "züllős időszak" most kéne legyen, sőt még ezután kellene kezdődjön. De ha te ezen már túl vagy akkor kíváncsi lennék hogy te 15 évesen egész nap csajoztál, ittál, be voltál állva, és már nem voltál szűz?!

Ne haragudj, de a szövegedben leírt hamisítatlan társadalmi hulladék pontosan te vagy. Te már alapból elítélsz, és lenézel mindenkit miközben azon tévhitben élsz, hogy a környező emberek hulladékok, és te magad vagy az emberiség csúcsán lévő csiszolatlan gyémánt.

Tudod az emberek többnyire dolgoznak, hogy pénzt keressenek és ne egy dobozban kelljen élniük egy híd alatt (és ettől sajnos némeikük robottá válik). De te (gondolom) eltartottként nem tudom hogy jössz ahoz, hogy itt ócsárold a felnőtteket akik azon vannak, hogy a magadfajta nagy elméket eltartsák...

Te nem tudod elviselni a flegma öntelt tapintatlan és unalmas embereket, viszont a stílusodból ítélve te pontosan ilyen ember vagy... Szóval én a helyedben egy picit magamba néznék, és ott keresném a problémát mintsem a társadalmat elítélni. Persze tény és való, hogy vannak öntelt hulladékok, de a legtöbbjük kincs. De ha nem próbálsz megválltozni, akkor ezt másoktól se várd el. Ha unalmas vagy természetes, hogy senki sem keresi a társaságod és akkor lemondhatsz mindenféle női egyedről.

Ha a haverjaidnak sosem leszel elég jó akkor ideje más embereket keresni akinek jó leszel. De nem ugy kell barátokat keresni, hogy előre elkönyveled hogy körülötted mindenki hamisitatlan szemét... Szóval ha kegyed ilyen tökély akkor az útod végig egyedül kell haladnod.

2017. márc. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Amit leírtál abból egy szó sem igaz rám,azt leszámítva hogy 15-16 évesen szinte minden napom nagy részét módosult tudat állapotban töltöttem.


További vitákba nem szállok veled.

2017. márc. 2. 16:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Minden embernek jár egy második esély és már csak rajta múlik, hogy tud-e vele élni. Ezt azért mondom, mert a leírtak alapján úgy néz ki, hogy 17 évesen túl vagy egy elég zűrös és nehéz korszakon, amit a korosztályod legtöbbje ( köztük én is ) különböző módon, de most kezd el. Egy ilyen idő után nehéz tiszta lappal kezdeni, ha kicsit züllősebb módon élted meg.

Most elég életuntnak tűnsz pedig csak 17 vagy és még sok év van előtted. Az út keresés korszakában vagy és lehet hogy valóban változtál, ahhoz viszont kellenek tapasztalatok,hogy megtaláld önmagad. Nem feltétlenül jó az ha most pedig otthonülős típussá válsz.

De egyébként simán :)

2017. márc. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális választ.


Egyébként nem válok otthonülősé, csupán kerülöm az emberek társaságát mostanában.

2017. márc. 4. 10:44
 7/8 anonim válasza:

169/87.

Ezen dolgozz, mert a korodbeli lányoknál ez igénytelenséget tükröz.... tudom hülyeség, de amig ezt nem teszed rendbe sokat ne várj...

2017. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ezzel teljesen tisztában vagyok. Észrevettem már azt hogy ez így van még az olyan lányoknál is akik normálisak.

Ahogy észrevettem még náluk is kb 70 százalékban a külső és 30 százalékban a belső számít.

De nem vagyok kiakadva ezen, testi vonzalom nélkül nincs működőképes kapcsolat.

2017. márc. 7. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!