Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a saját...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a saját korosztályomnál labdába se rugók a csajoknál?

Figyelt kérdés
20 f vagyok igazából nem rég óta csajozom kb 1- 1,5 éve foglalkoztat a dolog előtte sulis voltam és a sulinkban csak fiuk voltak szinte eljárni meg suli után nem volt kedvem meg neten se ismerkedtem csajokkal,de aztán ki akartam próbálni milyen a neten lányokkal beszélgetni és már volt is azóta pár barátnőm miután rájöttem hogyan ismerkedjem neten de az az igazság hogy a legidősebb se volt több 15 nél akivel össze jöttem valahogy hiába írok rá 20 an éves csajokra is azok vissza se jeleznek de a 13 és 15 év közötti lányoknak meg bejövök soknak ami nem baj mert szeretem őket de a környezetük azért szová teszi meg mindig a szülök elöl kell bujkálni amiből meg mindig az van hogy csak ritkán lehet találkozni bujkálva valahol.
2017. márc. 5. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert a 20 eves lanyok nehezebben kaphatoak. Most gondolj bele (szigoruan kiemelnem, hogy NEM altalanositok; tisztelet a kivetelnek!). Egy 15-14 eves lanyt mennyire konnyu meghoditani? Eleg, ha egy-ket szep dolgot mondasz nekik, es az illeto idosebb legyen naluk. Egy 20 eves srac szamukra kesz fonyeremeny (persze a kinezet is fontos szerepet jatszik). Aztan nezzuk csak a 19-20 eves lanyokat. Nyilvan vannak konnyen kaphatoak. Nekik mar van tapasztalatuk kapcsolat teren, valogatosabbak. Teperni kell utanuk, es sajnos manapsag a fiuk/ferfiak nem vesznek erre nagy faradsagot. Hamar feladjak, pedig pont az ellenkezojet kellene tenni. A masik pedig nem nagyon fogsz sikereket aratni neten az ilyen korosztalyu lanyoknal. Eloben kell ismerkedni nem neten keresztul. A 15 eves alatti lanyok pedig ovatlanok, ezert jeleznek vissza minden szembejovo fiunak. Meg gyerekek, tapasztalatlanok, nyilvan olyan partnert keresnek, akik naluk sokkal tapasztaltabb. Szeritnem a ketto kozotti korosztalynal probalkozz (17-18 evesek).

Ui.: ezzel nem akarok senkit se megbantani. De sajnos ez van a legtobb lanynal.

19L

2017. márc. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Detó ez a helyzet 21/F
2017. jún. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!