Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mi tetszik meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi tetszik meg egy fiuban? Kétségbeesett 22 eves fiu kérdezi?

Figyelt kérdés
2017. márc. 13. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

hát én honnan tudjam hogy kétségbeesett 22 éves fiú kérdezi-e vagy sem xDD

(akinek nem esik le: a második mondat után felesleges a kérdőjel, mivel a kérdőjel miatt kérdés lesz és nem kijelentés)

2017. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Személy szerint külsőre díjazom a vörös vagy göndör hajat és a zöld vagy kék szemet.

Legyen nyitott kedves és intelligens mégis legyen különleges. Szeretem ha intenzív, életvidám és pozitív, kimondja és kimutatja az érzéseit. Mégis tud komoly lenni és tudja, mikor kell megvigasztalni, felvidítani, szóval kiismerjen engem (pedig nem vagyok könnyű eset). Díjazom, ha szereti a sportokat, a táncot és az állatokat. A jó humor különösen plusz pont.

Ne legyél kétségbeesett, biztosan találsz valakit :)

2017. márc. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Renesmee98 válasza:

mindenki azt mondja hogy a belső értékek ami igaz is, de eleve ha valami nem fog meg a külselyében akkor nem adok sok esélyt arra hogy meg is ismerjem

küésőre persze mindenkinek mást tetszik ezzel csak annyit tudsz tenni hogy legyél mindig ápolt, ne hanyagold el a külsőd(és ezzel nem azt mondom hogy legyél egy pávagyerek)

az penig minden lánynak bejön szerintem ha vicces vagy hiszen ki akar egy olyan emberrel lenni aki nem is élvezi az életet és még annyi hogy a magabiztosság is nagy erény

remélem tudtam segíteni :)

2017. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Legyen kedves, figyelmes, megbízható, igényes. Ne igyon alkoholt, max buliban, de bulizni is ritkán járjon, hiszen ebben a korban már fontos a spórolás és az, hogy ne egy alkoholistaval éljek. Legyen humora és legyenek komoly megtervezett tervei az életére nézve.

Stb....

22/L

2017. márc. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Badesz válasza:
ha őszínte,de nem bántóan.Megbizhato,figyelmes,eggyutterzo,es ha szuksegem van ra meghallgat.
2017. márc. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nemtul Nagy elvarasok . Ezek szerint én gondolom ugyhogy csak h nagyok az elvarasai a lanyoknak koszi :D
2017. márc. 16. 09:21
 7/11 anonim válasza:
37%
Én kicsit igényesebb vagyok. A belső értékek a legfontosabbak, mint suska (lehetőleg legyen médiája, dollár betétje, néhány limousin, ingatlanok [Miami különösen fontos]), sok csicskája (köztük daliák nagy fegyverrel), legyen szüksége térdkötőre, bő nadrágra, vibr és nyelvcsapás lásd nyuszi, legyen kvízmester, állandóan (24 h) kacagtatóan humoros, angyalarcú, előzékeny, ébredéskor illatos lehellet, lábimádat, ne legyen féltékeny, sem munkamániás, mindig körülöttem dürrögjön, amikor én akarom. A konkurenciám testőrség tartsa távol, hogy én legyek az egyetlen, legbájosabb, imádnivalója. Lehetőleg árva legyen, hogy ne legyen anyósom, kevés rokon sürögjön körülötte, ne legyen más örököse rajtam kívül. Ha mindez teljesül, elmondhatom (a szeretőimnek), hogy a kora ellenére életem egyetlen, legnagyobb szerelme ő.
2017. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Fura es egyben rossz erzes is hogy tudom magamrol hogy megfelelek egy csomo elvarasnak kiveve a labjateknak es megis egyedul vagyok regota az eleje nehez mig egymasra talalunk utana menne az egesz de h miert nem adjatok Meg sokszor az eselyt h megtortenhessen, csakmert egykis ketseg merul feel es ugyvagytok vele hogy menjen ahova akar. A Nokon mulik h akarja e v sem azvan Amit ti akartok latszolag ez egy egyoldalu dolog. Kitudja lehozna a csillagot is de az aprosagok ugyanannyit szamitanak mint a Nagy tettek megerdemelne son no h egy budos nagyot csalodjon egy szarember miatt..
2017. márc. 17. 18:21
 9/11 Embergyülölő válasza:

Ne légy félénk, kérj fel minden lányt aki tetszik,egy kávéra, egy táncra... Ha 50 vissza utasít,az 51-edik

biztos elfogad. Ezzel kilépsz a szorítóból, azután minden

könnyen fog menni.

2017. márc. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nemrossz otlet de addig lelkileg Mar beledoglottem :D
2017. márc. 19. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!