Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk zavar titeket ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk zavar titeket ha egy lány nagyon magabiztos?

Figyelt kérdés

Mondhatni már egoista...

Pontosan tisztában vagyok az értékeimmel, tudom hogy szép vagyok és sok embernek tetszem. De a hibáimmal is tisztában vagyok, és ezeket is megtanultam magamban szeretni, mert nem szeretnék rajtuk változtatni. Én így vagyok én a hibáimmal együtt és így vagyok tökéletes.


Volt már barátom de egyik kapcsolat sem működött túl sokáig, a srácokat zavarta hogy talpraesettebb és magabiztosabb vagyok náluk engem meg az zavart hogy mindig mindenről én döntöttem, én vittem a hátamon a kapcsolatot és nem értettem hogy lehet az hogy én vagyok a lány mégis én hordtam a nadrágot...

Titeket ez zavarna?


2017. márc. 17. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem zavarna addig amíg a lányt se zavarja hogy én meg pont az ellentéte vagyok ennek. Bár egy olyen lánynak meg kétlem hogy egy ilyen fiú kéne mint én, szóval nehéz elképzelni ezt a dolgot.
2017. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nadrágot márpedig nem kapsz !!!!
2017. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én örülnék végre egy talpraesett barátnőnek, nem zavarna ha kissé beképzelt. Szóval nálam ez csak előny lenne :)
2017. márc. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, főleg, ha az ágyban is csinálod amit kell, nem pedig csak várod a csodát. :D
2017. márc. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van akit zavar, van akit nem
2017. okt. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!