Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudom hogy furcsán hangzik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy furcsán hangzik, de mit csináljak ha több fiú is tetszik? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval, van három fiú, mindegyik tetszik és nem tudok köztük dönteni. Kb ugyanannyi ideje ismerem őket. 1. Szoktam vele néha beszélgetni, főleg a stílusa és a közvetlensége miatt szimpi, de félek, hogy csak barátként gondol rám. 2. Mindig nagyon udvarias és odafigyel rám, szívesen kezdeményez beszélgetést. 3. Szerintem ő az aki hasonlít rám és összeillenénk, szerintem én is tetszem neki(nem beszélgetünk sokat, de amikor igen, akkor mindig nagyon kedves és olyan aranyosan és kissé zavartan mosolyog)

:(Szóval mindegyik egyformán aranyos, és fogalmam sincs hogy mihez kezdjek velük!

Ja és mindhárman egyidősek velem



2017. márc. 20. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hármasssss
2017. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
egyikkel se, ha nem tudsz választani. ilyen egyszerű.
2017. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kicsitocsi válasza:
58%
Én a helyedben azt "választanám", aki szívesen kezdeményez, mert abból lehet a legnagyobb eséllyel működő kapcsolat, hiszen nyitott feléd. A másik kettőt se hanyagold el, de értelemszerűen próbálj a kezdeményezővel többet lenni ;)
2017. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2017. márc. 21. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:
A 3 mas a legszimpatikusabb
2017. márc. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!