Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom milyen érzés ez,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom milyen érzés ez, talán szerelem?

Figyelt kérdés

3 éve tetszik egy fiú, a suliban láttam meg és az első naptól kezdve mikor megláttam, mindig megdobban a szívem. Élőben is láttam már és hihetetlen mekkora hatással van rám. Most pedig közös lett a baráti társaságunk is és úgy is találkoztam vele és bemutatkoztunk és kezet is fogtam vele és úriiiiisteeen!!

Ha meghallom a nevét valaki szájából elönt a pír és kiver a víz, fuuu!

MI EZ?!

17/L


2017. márc. 22. 19:34
 1/6 Fufifanni válasza:
Szia! Nem vagyok én sem túl tapasztalt, de amíg nem ismersz ténylegesen egy embert nem lehetsz szerelmes, ez egyenlőre vonzalom, de bármi lehet, nyiss felé mindenképpen​ 😊
2017. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

17 évesen ennyire nem tudod behatárolni mit érzel?

L

2017. márc. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igazán. Voltam már szerelmes, és ez is hasonló, de én is úgy gondolom hogy ez így nulla ismeretség alapján nem történne meg. Ezért nem tudom hogy hogy érezhetek mégis ilyet.
2017. márc. 22. 19:51
 4/6 A kérdező kommentje:
#1-nek: nem igazán tudok nyitni felé, elég nagy önbizalomhiányom van, félős vagyok stb szóval ez nekem kb 100% hogy nem menne..
2017. márc. 22. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem erős vonzalom, amiből kialakulhat szerelem. Sok költő plátói szerelme is 'csak' a külső vonzalmon alapult, nem igazán volt fizikai kontaktus, még beszélgetés sem nagyon.

De nálatok még lehet!

Jó alap, h. a lénye külsőre tetszik. Itt a tavasz, használd ki! Te egyébként tetszel/ tetszhetsz neki? Szingli?

Egy tipp a nagyobb önbizalomhoz:

Készülj, "gyakorold" fejben potenciális párbeszédeket (nyilván mindet nem lehet, de legyen válaszod a tipikus kérdésekre), h. élőben ne olyan nyögve nyelősen menjen, hanem legyenek kb. kész válaszaid.

(Hogy mikor majd otthon, este, lefekvéskor 'lepörgeted' magad előtt a napod, ne kelljen a homlokodra csapni, h. 'ezt a marhaságot hogy tudtam mondani!')

2017. márc. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát van barátnője ha jól tudom. Az a baj hogy nem olyan tipikus fiú, kicsit magába zárkózó. Nem is volt eddig azthiszem 2 barátnője, és azért mert nehezen szeret meg bárkit is és annyira nem is tudom...elvont hogy nem is tudom hogy kellene közelítenem, na meg nem is merek..:p
2017. márc. 23. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!