Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem így egy kapcsolatr...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem így egy kapcsolatra? Több lennt.15/l

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és még sosem volt barátom. Gondoltam ezzel semmi gond, majd ha középiskolába megyek, biztos lesz. Na most már oda járok, de a sulimban alig van néhány fiú és aki van annak vagy van barátnője, vagy meleg. Nem szoktam nagyon eljárni sehova, csak a közeli plázába nagy ritkán. Van esélyem így bárkivel is ismerkedi? Ha nem, mit tegyek? Mert eléggé kezd zavarni, hogy a körülöttem lévőknek mind van kapcsolatuk és már úgy érzem, hogy nekem is jó lenne.

2017. márc. 22. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Ez jo kerdes ugyanebben a helyzetben vagyok énis :D

15F

2017. márc. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

15 evesen semmivel sem vagy elkesve nyugi ;)

kozepiskolaban 1000%ig tuti, hogy lesz baratod!:)

amugy ha uj emberekkel szeretnel ismerkedni akkor jarj kulon orara (kosar, ropi, tanc... attol fugg mi erdekel), es menj el nyaron kulonbozo taborokba.

de amugy hidd el mindig akkor jon a szerelem amikor nem szamitasz ra, szoval nem kell ra gorcsolni:)

2017. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Én neten ismertem meg az első(jelenlegi)páromat,18 évesen,végzős gimnazistaként. 1.5 éve vagyunk együtt,együtt is élünk. Semmivel nem vagy elkésve.. De tényleg ne akarj görcsösen kapcsolatot,majd jön magától. Tapasztalat.. :D 20/L
2017. márc. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Egy ork ***** válasza:
"Vagy meleg" Mi a..? Ezt ugye most nem külső alapján ítélted meg? :O
2017. márc. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz kérdező?... Én szívesen megismernélek, ha a közelben laksz...
2017. máj. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna ki a kérdést:D

De tényleg

16/l

2017. máj. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát mivel már 15 vagy, így nem hiszem, hogy még bármi esélyed lenne az életben ilyen téren. Ez a hajó már elment :( (Nehogy komolyan vedd :D ) Ezt a nehogy komolyan vedd-et normál estebne nem írtam volna oda, csak nem tudom, hogy neked oda kell-e úgyhogy a biztonság kedvéért odaírtam. Uff anyám, leállok, mer nem akarom, hogy a végén én se értsem, hogy miről beszélek, de így még értem. Aki nem érti az meg telefonáljon be.
2018. jan. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!