Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

19/f

175 cm( barna haj,barna szem) ->szokásos

Sajnos elállnak a füleim :(

Nem járok bulikra, de ha lenne barátnőm mindenhova mennék

Jó társaságban feloldódók, humoros tudok lenni

szeretnék családot majd, a többi barátaimhoz képest néha szoktam nézni romantikus filmet amiben megszoktam hatódni :D -> (lehet hogy ez furán hangzott :D )

Szeretek kerékpározni, túrázni

Zenei ízlésem vegyes, mindenfélét szeretek

Sokkal de sokkal bátrabb vagyok mint 1 éve, sokat fejlődtem.


Gondolom az elálló fül az nyilván taszítja a lányokat, ezért vagyok kicsit bátortalan)



2017. márc. 25. 09:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyiből nem tudom megmondani,mert nem ismerlek.A külső meg rohadtul nem érdekel.
2017. márc. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Hogy érted hogy nem érdekel a külső?

Hány éves vagy, ha megkérdezhetem tőled ?

2017. márc. 25. 09:31
 3/15 anonim ***** válasza:
15 éves vagyok.Nem érdekel,hogy hogyan nézel ki,ha el lehet Veled beszélgetni,meg ilyenek,akkor tökéletes vagy.Ezzel csak az az egy probléma van,hogy kevesen gondolkoznak így,főleg ebben a korban.
2017. márc. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
az ilyen kérdéseket mindig is értelmetlennek tartottam, mivel ahogy az előttem szóló mondta, ismeretlenül nem lehet ezt megmondani.. nem tudsz a neten ismeretlenül elég infót írni magadról ahhoz, hogy tudjam, lenne-e nálam esélyed. szóval a lényeg, hogy ismerkedj sokat, és érezni fogod, hogy van-e egy lánynál esélyed, vagy nem.. :) de alapszabály: SOSE mutasd, hogy nincs önbizalmad, például "az elálló füleid" miatt. egy lány/nő sem olyan társat keres magának, aki nem magabiztos, számunkra egy kapcsolatban a legfontosabb a biztonságérzet..ha még a fiú/férfi sem bízik magában, mi hogy bízzunk benne, és hogy érezzük, hogy ő a tökéletes nekünk? nem is beszélve arról, hogy ami neked nem tetszik magadon, más lehet, abba fog beleszeretni :D nincs olyan, hogy valaki senkinek nem tetszik. 18/L
2017. márc. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazatok lehet, és remélem megtaláljátok a párotokat 1x, kivéve ha már megvan :D


További szép napot kívánok Nektek!!!

2017. márc. 25. 10:49
 6/15 anonim ***** válasza:
Milyen ügyesen leírta a 4-es, jó tudni hogy vannak még ilyen értelmes csajok :)) Kérdező hallgass rá, leírta a tutit.
2017. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
rendben! :)
2017. márc. 25. 11:54
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Áhh az elálló füled miatt ne légy zavarban. Mindenkinek vannak ilyen "másságai" ép ettől vagyunk különlegesek :)

Nekem amúgy szimpatikus vagy, bár valóban élőben derülne csak ki, hogy mennyire.

De ilyen jófej, cuki srácnak tűnsz :D ;)

2017. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást és a "cukizást" :)

Jól esett

2017. márc. 25. 13:08
 10/15 anonim ***** válasza:
9-es,most erre fogod kiverni. XD
2017. márc. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!