Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha úgy érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha úgy érzem unalmas vagyok? Ha beszélek egy lánnyal mindig úgy érzem, hogy untatom és nem szívesen beszél velem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Tudom , legyek érdekesebb, de hogyan?

2017. márc. 25. 13:41
 1/5 anonim válasza:
Én is sokszor érzem, hogy unalmas vagyok, de igazából ... beszélgess olyan emberrel, aki értékel, és ne változz meg senki miatt. Akkor sem leszel sokkal unalmasabb, vagy érdekesebb, ha befesteted a hajad kékre, vagy más lesz a zenei stílusod, szóval tökmindegy mit csinálsz, olyan emberrel kell beszélni, akinek hozzád hasonló az érdeklődési köre.
2017. márc. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám. :(
2017. márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ezt szoktam érezni, ha beszélek valakivel. De fontos, hogy légy önmagad és bátran mondd azt, amit gondolsz vagy ami eszedbe jut. :)

Például engem nem érdekel különösebben semmi, tehát nem vagyok a megszállótja semminek, szóval szinte bármilyen témára nyitott vagyok.

2017. márc. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mindig ezt érzem, akár fiú akár lány az illető. Nehezen tudok beszélgetni. És engem is érdekelne hogy változtathatnák rajta. Elég szar látni hogy a legjobb barátnőimnek már van barátjuk és ide oda elmennek velük... én pedig rohadt magányos vagyok.annyira félek hogy örökre egyedül maradok :(

Jó, nem sajnáltatom magam tovább, de ezt muszáj volt leírnom...

16/L

2017. márc. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Smár sm sm smár szex szex szex yeah on the veach yeah yeah sex sex
2017. júl. 10. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!