Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudtok olyan helyet mondani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan helyet mondani Budapesten, ahol tudnék fiúkkal ismerkedni? Szeretnék már egy momoly kapcsolatot.15/l

Figyelt kérdés

2017. márc. 27. 21:25
 1/6 A kérdező kommentje:
*komoly :D
2017. márc. 27. 21:32
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is pesti vagyok, ha van kedved beszélgethetünk:)

2017. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is pesti vagyok, de én valami kocsmát vagy szórakozóhelyet ajánlok és igen ott is lehet normálisat találni, vagy könyvtárba is mehetsz.
2017. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék már kapcsolatot egy momolyal :D
2017. márc. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3, és kocsmában hogy lehet olyat találni aki nem szeret inni? :D
2017. márc. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Társasági körödben esetleg szemezgetni vagy ha nem akkor érdemes valamilyen másik társaságot találnod. Budapesten van rendesen lehetőséged. Példák amik szerintem erre jók lehetnek persze függ attól mik az igényeid mi érdekel!

Valamilyen tánc iskola ott is találhatsz korban hozzád illő vegyes társaságot könnyen tudsz új barátokra szert tenni. Aztán valamilyen sportágat kipróbálni esetleg, legyen az küzdősport vagy bármi egyéb ami tetszik akár csapat sport ott is tele van fiatallal és nagyon összetartó kis társaságok szoktak összejönni. A többi meg majd alakul úgyis akkor jön amikor nem számítasz rá :) .

2017. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!