Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van tippetek arra, hogy hol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van tippetek arra, hogy hol találhatnék tartós kapcsolatra alkalmas s erre nyitott lányt?

Figyelt kérdés
Szerintem jóképű vagyok, bulis csajok voltak néhányan, viszont azok sosem tartottak sokáig, én ennél többre vágyom. Olyan helyet keresnék, amelyet intelligens, s tartós kapcsolatra nyitott lányok látogatnak, s lehetőleg nem néznek teljesen hülyének ha odamegyek hozzájuk beszélgetni.

2017. ápr. 2. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia.

Már a kezdés tetszik :D

Az egoistákat bírom.

Egyszer találkozol azzal akit Isten neked teremtett.

Még én is várok rá.

Kitartás.

2017. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

18.

Nem vagyok egoista, tisztában vagyok a hátrányosságaimmal, csak azokat-mint ahogy a való életben is-nem hangsúlyozom ki.

Pl. túlságosan sovány vagyok.

Viszont igen, oda merek menni egy lányhoz, bár szerintem ez egyáltalán nem hátrány náluk ;)

2017. ápr. 2. 21:59
 4/7 A kérdező kommentje:

Ui.: És nem úgy megyek oda egy lányhoz, hogy dicsekedek neki, ettől nem kell tartani.

Itt most leírom tényszerűen a dolgokat, hogy minél nagyobb produktivitással tudjatok válaszolni :)

2017. ápr. 2. 22:00
 5/7 anonim válasza:

Legyél nyitott. Érdeklődő és türelmes.

Ha egy lánynak nem jössz be, mindig lesz másik.

2.voltam

2017. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
de édes vagy <3
2017. ápr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Küldj már egy képet magadról pls :D Lány vagyok
2017. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!