Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok a "barátság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a "barátság extrákkal" kapcsolatról? Lehet ebből még normális kapcsolat is?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel ilyen kapcsolatban vagyok, fél éve lassan abban állapodtunk meg, hogy csak egymással szexelünk,nincs érzelem,nincs féltékenykedés ha eljárok bulizni vagy a haverokkal elmegyek valamerre..és én se féltékenykedek ha ő elmegy a barátnőivel shoppingolni vagy bárhova..

Csak az a baj,hogy belé szerettem:( elmondjam neki vagy mit tegyek? Segítsetek:/ Válaszokat előre is Köszönöm.

20/F


2017. ápr. 9. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán lehet ebből rendes kapcsolat is. Vagy szerinted az a "rendes" kapcsolat,h féltékenykedtek, meg szabályozzátok, h mikor mehet shoppingolni/bulizni a másik?
2017. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet ebből rendes kapcsolat.
2017. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 M_Julcsi válasza:
Próbáld meg kitalálni, hogy ő hogyan érez, és ha nála is megvan az hogy többet akar, akkor sok sikert ;)
2017. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!