Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz manapság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz manapság rocker/grunge stílusú lányokkal ismerkedni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

2017. ápr. 14. 23:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Bocsánat hogy nem írtam semmit a kérdés kifejtéséhez, de sajnos egyszer csak magától tovább lépett a böngészőm.

Shit happens...

2017. ápr. 14. 23:05
 2/11 anonim ***** válasza:
#1: NA de akkor írd le hozzászólásban, eddig értetlenül állok a kérdés előtt.
2017. ápr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert kevés olyen lánnyal találkozol, akik nem csak divatból rockerek/grunge-osak? Vagy lehet találkozol ilyen lánnyal, de elsétálsz mellette, mert nem látszik rajta túlságosan, hogy az.

(Pl. rajtam se látszik meg)

2017. ápr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tényleg nehéz a semmire válaszolni :/
2017. ápr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Itt ahol élek (Dél Baranya) nagyon kevés lány szereti ezt a stílust (úgy öltözködéssel zenével mindennel együtt) és az ilyen stílusú srácokat, és azon kevesek akikkel találkoztam sokkal idősebbek nálam, én 17 éves vagyok ők pedig 20-24 évesek.


Bár lehet hogy csak a személyiségemmel vagy a külsőmmel van probléma vagy mit tudom én.

2017. ápr. 14. 23:27
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszoló, rajtam sem annyira látszik.

Igazából annyi látszik hogy póló helyett inget hordok, ha szép idő van akkor vagy kerek vagy "retro" szemüveget hordok és színesebb (sötétzöld,krémszínű,szürke) bővebb szabású farmernadrágot, meg ha olyan idő van akkor fekete ferde cipzáras motoros dzsekit.

2017. ápr. 14. 23:31
 7/11 anonim ***** válasza:

" nagyon kevés lány szereti ezt a stílust (úgy öltözködéssel zenével mindennel együtt) és az ilyen stílusú srácokat, és azon kevesek akikkel találkoztam sokkal idősebbek nálam, én 17 éves vagyok ők pedig 20-24 évesek. "


Gyakorlatilag megválaszoltad a kérdésed....

2017. ápr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
51%
Az országban nincsenek már igazi rocker/metalos lányok. Egykor voltak, egy régi Hammer-ben láttam, hogy death metalos lány ismerkedne. Ma ilyet itthon nagyítóval sem találsz, ha meg rockernek is mondja magát, az leragad a zossziján-depi-alvin-triumvirátusnál. Le is fosnám a bokámat a gyönyört, ha létezne itt olyan lány, aki prog rockot vagy thrash metalt hallgat.
2017. ápr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
*től
2017. ápr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

hát ti el vagytok tévedve... én számtalan ilyen lányt ismerek, nem értem mit kell túlozni.

egyébként minek kell folyton öltözködés alapján ítélni? nyilván könnyebben észrevehető az emberen, hogy szereti ezt a stílusú zenét, ha még úgy is öltözködik, de kedves kérdező, mit vársz el a lányoktól, ha még te magad sem öltözködöl olyan látványosan rockeresen?? honnan tudhatnák a rocker srácot kereső lányok, hogy te az vagy, ha nem látszik rajtad??

2017. ápr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!