Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 18 éves srác összejönne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18 éves srác összejönne egy 15 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Már többször volt, hogy flörtölt velem egy idősebb srác. Sokan gondolják azt rólam, hogy nagyon szép vagyok, és emiatt akad meg a szemük rajtam. Egyik nap láttam egy srácot és az egyik ismerősöm ismeri. Azon gondolkodtam, hogy gáz lenne-e ha bejelölném Facebookon. Ebből lehet valami? Megtetszhetek a srácnak?

2017. ápr. 16. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Simán bejöhetsz neki :) én 18f vagyok, és egy olyan lány jön be aki nemrég lett 16 :D es persze mikor még csak 15 volt akkor is tetszett.
2017. ápr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megtetszhettél, de egyáltalán nem biztos, hogy komolyak a szándékai vagy, hogy egyáltalán vannak feléd szándékai. Szóval csak óvatosan, ne éld bele magadat túlságosan.
2017. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Simán, sok szerencsét. Nem sok a korkülönbség ha egy értelmi szinten vagytok
2017. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
egy dolgod van dugni dudgni és dugni :D
2017. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még akár idősebb is.
2017. ápr. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mittudomain válasza:
Simán. Arra vigyázz ne vakítson el a rózsaszín köd, vagyis hogy ha bejössz neki akkor mik a szándékai.. gyors kaland, vagy egészséges kapcsolat.
2017. ápr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bianka te vagy az?
2017. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem
2017. ápr. 29. 14:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Ok :)
2017. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Simán lehetséges. Mikor összejött velem a barátom 14 voltam ő pedig akkor múlt 18. Most 16 vagyok ő pedig már 20. Az elején sokan beszóltak a korkülönbség miatt de végig úgy haladtunk a kapcsolatunkban ahogy én szerettem volna és soha egy pillanatig sem erőltetett semmit. Az egyik legjobb dolog volt az életemben hogy akkor nem érdekeltek a korkülönbséges beszólások :)

16/L

2017. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!