Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk ti mit gondoltok azokról...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit gondoltok azokról a lányokról akik már ezt gondolják középiskolában?

Figyelt kérdés

Szóval 10. Osztalyos lany vagyok, es en TUDOM hogy rendőrnő szeretnek lenni.

Az egyik fiuval mar egeszen joban voltunk , majd mondtam amikor szoba kerult a fakt hogy rendor szereznrk lenni.

Megkerdezte miert , en elmondtam es azt is hogy 8.ota ez szeretnek lenni.

Erre elment es azota nem beszelt velem.

Azt mondja hogy szerinte ez nem fog sikerulni,mert lanykent hogy kepzelek ilyet, es erre magamtol is rajohetnek.

Ez nagyon megbantott mert mar regota ez volt az almom. Lehet igaza van ?

Inkabb ezzel hagyjak fel? Mit gondoltok?

A fiú biztonsagi or akar lenni , de szerinte ez nrm lanyoknak valo.

?????

Köszi a valaszokat

16/L


2017. ápr. 19. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerek rendőrnőt, az csak városi hiedelem, hogy nőből nem lehet rendőr, igaz kevesebb rendőr nő van, de ez csak azért van mert régebben nőből nem is lehetett az és ez még mindig csak "terjed", hogy nőbből ez meg az lesz, sok szokatlan állás van, amire azt mondják férfiak végezhetik csak, de a világan úgyis van olyan nő, akit ugyanúgy az érdekel és ugyanúgy megfogja tudni csinálni, nem nehezebb semmivel, max a fizikum miatt gondolhatta elvégre, mindenkinek egy feje van, szóval nem lehet okosabb nálad semmivel..
2017. ápr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Lehet nem fog tetszeni a válaszom, de aki kicsit is kíváncsi ebben az országban, annak kerülnie kell a rendvédelmi szervek, bármely fajtáját.

Teszem azt ismerkedési fázisban volnánk, és egy alkalommal kirántanék véletlenül a zsebemből 5-10g marihuánát, hogyan cselekednél? Elnéznéd nekem mert kedvelsz, de ezzel az állásod is úszhat ha kiderül.


Nekem nincs bajom azzal aki ilyen pályára megy, mert helyszínelni, jegyzőkönyvezésre szükség van, viszont így leszűkíti az ismerkedési lehetőségeit, már akit ez érdekel.

Családomban is van egy nyomozó, gyerekkora óta erre a pályára készült, és jogász a felesége. Szóval alma a fájától....

24F

2017. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha ez tesz boldoggá, akkor ne add fel csak azért, mert valaki más szerint nem fog úgysem sikerülni.
2017. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsen abban semmi, hogy te rendőr szeretnél lenni.

Sok lányt ismerek aki rendészetire jár, vagy sok női rendőrrel is találkoztam már.

Más országokban, például Angliában kifejezetten sok rendörnő van Magyarországhoz viszonyítva. Sőt, sok-sok plázacicát is láttam ezzel a szakmával.

Ebben nincsen semmi, szerintem egy jó kis foglalkozás. Énis gondolkoztam ezen, de valahogy mégis az más lett belőle.

De még csak nem is hallottam senkitől olyat hogy nőként rendőrnek lenni gáz lenne.. Nem az.

17/F

2017. ápr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne is törődj azzal az idiótával.

Lányként/nőként is lehetsz rendőr!Ne a nemed határozza meg az álmaidat.És itt jönnek akik (sajnos nők is vannak) azt mondják hogy az egész feminizmus hülyeség, már nem egyenlőségről hanem a nők felsőbbrendűségét próbáljuk elérni.De könyörgöm hogyan tudnánk felsőbbrendűséget elérni amikor még az egyenlőség sem adatik meg.A nők egyenlőek a férfiakkal úgyhogy egy percig se gondlkozz azon, hogy azért mert nőböl vagy nem lehetsz rendőr. 16/L

2017. ápr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy későn mondom, de ne add fel!! Nekem is ez az álmom egy fiú sem ér annyit, hogy én feladjam ezt az álmot :)
2017. máj. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!