Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van az hogy ha valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy ha valaki nagyon megtetszik es megtudom hogy en is tetszek neki akkor utana mar nem erdeklodok iranta?

Figyelt kérdés
Eszrevettem magamon hogy akarhanyszor megtetszik valaki akkor az a legfobb celom hogy en is tetszek neki. Ez altalaban sikerul is es akkor nagyon orulok. Flortolunk beszelgetunk esetleg talalkozgatunk parszor, de egy ido utan egyre kevesbe erdekel. Nem akarok vele tobbet talalkozni, visszairni neki vagy kapcsolatba kezdeni vele. Eddig barmit megtettem volna erte de most pedig mar egyenesen undorodom tole (nem azert mert jobban megismertem es rajottem h megsem tetszik)Ez miert van?? Elfog ez valaha is mulni vagy egyedul fogok meghalni?

2017. ápr. 22. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Magamon azt vettem észre, hogy nem szabad elsietni a "megtudást". Nem jutott jobb szó eszembe, de érted. Meg kell lennie annak az egészséges időszaknak, hogy figyeled a jeleket, mint egy mániákus őrült, közben pedig egyre jobban kötődsz hozzá, ezért nem úgy tudod meg, hogy bejössz neki, hogy tetszik neked, hanem már úgy, hogy jóformán bele vagy zúgva. Azért a kettő között van különbség :D
2017. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
döntés kérdése hogy belemész vagy nem.Persze nem lehetsz tökéletes első próbálkozásra,de ki tudja?csak is te!Ha nem úgy jön össze ahogy,akkor ezt nevezik tapasztalatlanságnak de ebből meg jönni fog egyenesen a tapasztalat.
2017. máj. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!