Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én vagyok ennyire szerencsétle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok ennyire szerencsétlen vagy az összes lány ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég(amúgy egyfolytában) kiakadtam azon hogy mindig beszélgetek lányokkal, majd egy idő után tök jó haverok leszünk. Ezután jönnek a tipikus: "Teccesz járunk?" típusú élőlények akik már- már tömegmészárlásba kényszerítenek. Ez volt a legutolsó barátnőmmel is. Tök jól kijöttünk majd nyolcadik osztály végén szakítottunk. Kiderült hogy más pasija lett. Ez a személy az előzőekben leírt módon "csábította el". Máig is többet beszélek a volt barátnőmmel személyesen, mint a pasija(pedig egy osztályba járnak és tőle tudom). A nők tényleg ilyenek, és a kapcsolat eldöntése előtt miért nem fektetnek egy kicsi hangsúlyt a másik megismerésére?

Vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen? 16/F



2017. ápr. 22. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem te vagy szerencsétlen. Manapság a legtöbb lány ilyen. (Tisztelet a kivételenek)
2017. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, az összes lány ilyen. Ha te is úgy mennél oda hozzájuk, hogy "teccesz", akkor rögtön rád vetnék magukat.
2017. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem minden lány/nő ilyen. :)

Ahogy vannak kőbunkó hanyag férfiak, úgy vannak ilyen nők is.

Az hogy a volt barátnődet egy elég tirpák fiú csábította el az nem a te hibád, ha valaki menni akar akkor az elmegy. Olyan embert nem lehet elcsábítani, aki nem akar menni...

Sőt, inkább örülj neki. Ha valóban csak ilyen könnyen lelépett egy ilyen alak miatt, akkor legalább nem pazarolod rá az értékes fiatal éveidet.


Hidd el nekem, átérzem a helyzeted. Mikor én voltam tini nekem is sok olyan pasi csapta a szelet aki szerintem egy sültkrumpli intelligenciájával vetekedhetett volna... Vagy csak simán akkora egy paraszt volt, hogy az ész megállt tőle.


Én mindig sokat beszélgettem és ismerkedtem még mielőtt összejöttem volna bárkivel is, szeretem alaposabban megismerni a másik felet.

Biztos vannak rajtam kívül még ilyen lányok, csupán a környezetedben jelenleg nincsenek / te nem veszed őket még észre. :)


21/L

2017. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem,nem veled van a baj :) csak simán rossz lányt fogtál ki,de ezért nem húzható rá minden lányra,hogy ilyen.De igazad van ezek a "teccesz járunk?" fiúktól a falra lehet mászni,viszont csak olyan lányt szerzett meg,amelyiket meglehetett szerezni. 16/L
2017. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!