Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok? Kiszemel egy nálad...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Kiszemel egy nálad láthatóan alacsonyabb fiú elindúl feléd te is tudod, hogy flörtölés ismerkedés céljából közelít. Komolyan tudod venni a fiút, vagy a magassága kizárja ezt?

Figyelt kérdés
A fiú külseje most lényegtelen, azt leszámítva, hogy ápolt, és jól öltözött.
2017. ápr. 23. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

"A fiú külseje most lényegtelen, azt leszámítva, hogy ápolt, és jól öltözött."


Láthatóan fogalmad sincs róla, mi fontos egy lánynak első pillantásra.


Ha a fiú JÓKÉPŰ, MAGABIZTOS, ápolt ,és jól öltözött (abban az értelemben, hogy van saját stílusa, és nem divatmajom, b*zis vagy is szakadt, illetve a korához viszonyítva reális árú cuccokat hord)

akkor a magasságát észre sem veszi egy lány sem... :)

2017. ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Elsőnek igaza van. Bar én speciel 162 cm vagyok és nálam kevés ember alacsonyabb de szerintem hülyeség ezen aggódni. Ha amúgy szimpatikus és tetszik pont nem a magassága fog érdekelni.
2017. ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kezdetben nálam nem lenne esélye. Aztán később lehet, hogy beleszeretek, volt már ilyenre példa. De ez az egész szituáció nálam nem játszik, mert 156 cm vagyok. :D
2017. ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Én nem figyelnék fel rá, de ha odajön hozzám és elkezdünk dumálni és kiderül hogy jófej, vicces stb akkor nem érdekel hogy alacsonyabb nálam. De mint ahogy előttem is írták én is elég alacsony vagyok, még soha nem találkoztam nálam alacsonyabb fiúval (150 cm :P)

16/L

2017. ápr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
160 cm avgyok szooval nem szokott elofordulni, de ugyanannyi esellyel indul egy 155 mint egy 180 magas mondjuk 😊
2017. ápr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
Mi a tököm már ez a sok magassággal kapcsolatos kérdés??Mindenki leszarja,hogy ki hány centi..
2017. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
60%
Nálam abszolút nem hátrány
2017. jún. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!